DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

neděle 30. října 2011

Zdravý rozum na procházce aneb Konec vlkodlaků v Čechách

Jak známo, přirozenou vlastností represe verbální kriminality je její samovolné rozšiřování. Je-li jeden den trestným hajlovat a nosit svastiku, za n+1 dnů bude trestné se vysmrkat.

Názorným příkladem je toto sdělení podezření; závadová část oděvu je vyobrazena zde.

Demokracie a svoboda pláčou v koutku, radost – a snadný výdělek – mají z tohoto vývoje jen soudní znalci třídy Mazel.

26 komentářů:

 1. Kdy asi bude Bram Stoker označen za paleonacistu?

  OdpovědětVymazat
 2. Opravdu je ve zdeleni napsano "Werwolf, Grand of Titans"? Tak takova mikina by byla veru velmi zavadova, kdyby ji nekdo nosil. Navic na verejnosti! A navic v ramci "meatingu"? Za tohle jedine trest nejvyssi!

  -df-

  OdpovědětVymazat
 3. Pardon, sdeleni. :) -df-

  OdpovědětVymazat
 4. Víte přece, že je to psáno "švabachem", a policejního orgána jen šlechtí, že ho neumí ani přečíst! Od toho jsou mazlové a svobodové, ti z toho udělají závadový diskurs, že se budou soudu protáčet panenky.

  OdpovědětVymazat
 5. Přesně tak, ani není potřeba vědět co je napsáno - je to psáno švabachem, tak to smrdí Hitlerem!

  OdpovědětVymazat
 6. yamato: musim rici, ze vase definice "je to psáno švabachem, tak to smrdí Hitlerem!" me rozsmala. Zahy me to ale preslo, nebot vedomi, ze v CR LP 2011 to uz je v podstate pravda, uz tak zabavna neni
  ds

  OdpovědětVymazat
 7. Ježišmarjá, já mám doma starou bibli psanou také švabachem.

  OdpovědětVymazat
 8. Do Maasela raději moc nerýpat, jinak na Vás pošle svého Werwolfa Uhla

  OdpovědětVymazat
 9. Ja jsem jednou drzel Mein Kampf psany ve Svabachu... :/ Bylo to jeste na stredni skole, tak nevim jestli mohou organi omluvit mou mladickou nerozvaznost. Na druhou stranu jsem mel problemy rozlustit jedinou vetu, takze nevim jestli je svabach v tomto pripade okolnosti pritezujici ci polehcujici?

  j

  OdpovědětVymazat
 10. Držel jste ho? Držel! Vymlouvat se na mládí u takového zločinu, to nelze připustit. A že jste nepřečetl na tom nic nemění!

  OdpovědětVymazat
 11. V Kauflandu se budou divit aneb tohle pivo znáte:
  http://isdv.upv.cz/portal/pls/portal/portlets.ozs.det?pozk=144315&plan=cs

  Cholenský

  OdpovědětVymazat
 12. Priznam se, ze jako veci neznaly kdybych od nekoho tuhle mikinu dostal, tak bych ji nosil bez jakykoliv predsudku a koukam, ze bych za to byl hned pekne perzekuovan:)).
  No moc k smichu to neni, pekna doba....

  OdpovědětVymazat
 13. Leon Kreutzfeld31. října 2011 8:21

  "Mas-li kratky vlas, nechod mezi nas!"

  Vazeny pane anonymni, tu mikinu imho nosit muzete, zijete v demokratickem state. Nesmite ji pouze nosit na meatingu zavadovych osob, a nesmite pri jejim noseni prechovavat v hlave zavadove myslenky. Dulezity je kontext, alespon tak to chapu z jinych podobnych pripadu.

  OdpovědětVymazat
 14. Švabach nelze vnímat jako písmo nacistů, kteří jej roku 1941 zakázali vyučovat a zesměšňovali jej jako Schwabacher Judenlettern.

  OdpovědětVymazat
 15. Coze? "Svabach ze nelze vnimat jako pismo nacistu?" .... To my vam jeste ukazeme, holenku, co vsechno je pismo nacistu! A takovejma, jako jste vy, co se jich zastavate, takovejma zacneme..
  Podpis: Sjednocena levice Maazel,Uhel,UOOZ a antifa.cz

  OdpovědětVymazat
 16. To byl samozrejme zert, sjednocena levice se takto sjednocene hned hned tak verejne nezverejni :-)

  OdpovědětVymazat
 17. Přesně tak, vp. Kreutzfeld: jestliže hrozí návrat IV. říše, je na obranu našich tisícitelých demokratických hodnot přípustné jakékoli nedemokratické opatření. Vždy ve střehu!

  OdpovědětVymazat
 18. A bude ještě hůř, pokud bude platit, že "USA náš vzor" viz http://www.novinky.cz/koktejl/248955-rodice-maleho-adolfa-hitlera-prisli-o-vsechny-deti.html
  T. Moláček

  OdpovědětVymazat
 19. Syndrom vlkodlaka – vlčí lidé

  Hypertrichóza neboli nadměrné ochlupení, zvané též „syndrom vlkodlaka“, je velmi vzácná genetická porucha, jejímž charakteristickým projevem je nadměrný růst ochlupení po celém těle včetně obličeje. Na světě bylo dosud registrováno pouhých 40 případů s tímto syndromem – 19 z nich je dosud naživu; 17 jsou členové jediné rodiny.

  Foto:
  http://procproto.cz/veda-a-technika/medicina/tajemne-a-podivne-nemoci-o-kterych-se-toho-moc-nevi/

  OdpovědětVymazat
 20. ...Je-li jeden den trestným hajlovat a nosit svastiku, za n+1 dnů bude trestné se vysmrkat.

  Tak to zase neee, pane Pecino.

  Hajlovani a swastika se na vecne casy zdiskreditovaly krvavym hororem, ciliz zavadnymi je neprohlasili jen komuniste, ale vsechny civilisovane narody. Za to nemuzu, ze Ceskoslovensko osvobodila Ruda armada a tak boj proti neonacismu je vedeny z komunistickeho uhlu.. Faktem ale je, ze prime nacisticke vylevy nejsou tolerovany ani v jinych, starsich demokraciich..
  Mikina s logem werwolfa mne opravdu nacismem zavani, uvedomely mladik by ji jiste mohl nosit bez povsimnuti na prochazce s Renatkou po prazskem Perine, ale na stranicke schuzi DSSS je vyznam jednoznacny, spojeni s byvalym Freischarlerbewegung do oci bijici. Je to provokace..
  Ovsem pronasledovat nosice zavadneho odevu je na druhou stranu take hloupost.. Pokud osoba vyslovne neadvertisuje vyzvu k nasili nebo poburovani, hrube neurazi spoluobcany odpornymi gesty, pak ma svobodu se projevovat hloupe, treba i tak, jako to delaji nackove svym oblecenim a hudbou.
  Nemyslim si, ze na pitomy napis ve schwabachu se da dobre aplikovat zakon o popirani zlocinu nebo ospravedlnovani genocidy--
  rozhodne ne na urovni zavazneho obvineni popirani plynovych komor...

  ---
  Hlasite smrkani-troubeni v restauraci, kde jini vychutnavaji cerstve ustrice, to jo, to by se trestat melo...:-))

  OdpovědětVymazat
 21. Já bych chtěl jen připomenout, že DSSS je legální strana - čili že někdo v něčem přide na její schůzi si můžeme nějak vykládat, ale považovat to za důkaz neonacismu a pod. pro vyšetřování či soud je nepřijatelné...

  OdpovědětVymazat
 22. Rád bych připomenul, že zmíněné je nelegální v SRN už od roku 1945 a smrkání tam zatím zakázáno není.

  Daniela něco v tom smyslu zmínila, zakázat stupiditu zákonem je blbost a pokud danné individuum nevybízelo své okolí k násilí, brouka nechat žíti by bylo celkem OK.

  Ovšem na druhou stranu, posuzovat danný fakt nosení svetru s logem SS jako vybízení k násilí a dělání reklamu nacistům, což je trestné, to je také možná interpretace. No a od toho zde máme policii a soudy aby věc spravedlivě posoudili. Já s pitomcem nosícím zmíněnou garderóbu žádné sympatie nesdílím. Pro mne za mne ať ho zavřou nebo nechají běhat volně mezi normálními lidmi. No a pak někoho slušivý svetřík by mohl klidně naštvat tak, že dotyčný by mohl nějakou klidně koupit zákony nezákony, což bych považoval za pravděpodobné a i docela více výchovné než kriminál. A policie by rovněž se nemusela zrovna dívat jak je nácek mlácen či by pouze dávala pozor a výchovný výprask včas přerušila, aby se nemusela odklízet mrtvola a aby případná první pomoc stačila k odstranění následků...

  OdpovědětVymazat
 23. A bude ještě hůř, pokud bude platit, že "USA náš vzor" viz http://www.novinky.cz/koktejl/248955-rodice-maleho-adolfa-hitlera-prisli-o-vsechny-deti.html
  T. Moláček


  Jo, slyšel jsem o tom. No ne, v jaké zemi to já žiji, že si nemohu pojmenovat své dítě jak chci. Se divím, že Adolf Hitler někoho vzrušuje, že ano...

  OdpovědětVymazat
 24. Stačí pohled na http://www.werwolf.sk/cikela/eshop/3-1-Doplnky/1-2-Ciapky-klobuky/5/114-LATINO-CIAPKA ...

  OdpovědětVymazat
 25. Za komunistů měli v náplni prokurátoři hlídat i důvodnost a výši znalečného, teď titíž po tomto ani neštěknou, stav státní kasy je jim lhostejný a od převratu se přibírali znalci dle libosti na každé štěknutí, na každou věc ... znalci všech oborů, hlavbně také psychiatrie mají za to postaveny vily atd., atd., přitom kvalita a úroveň o pečlivém zvažování důvodnosti ani nemluvě ... Prokurátoři ochotně zapomněli na to dobré a vycházejí z nich všelijaké věci, hlavně nedbalost, takže jejich (ne)činnost je spíš pobídkou k trestné činnosti, stíhají spíš to, co by spíš neměli, jen aby se dle svých kariéristických zvyků z doby do . 89 zviditelnili resp. nejsou ochotni něčemu zabrámit, ani schopni, nesouce si své zatížení dál. Kriminalita tak ve všech druzích roste, až nestačí věznice ...

  OdpovědětVymazat
 26. Leho, v Cesku nemaji vigilanty ani posse comitatus...:-)

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>