DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

čtvrtek 12. května 2011

Na korupci si sáhnout nedáme!

A když bude nejhůř, tak ji uzákoníme! Těžko říct, jak jinak interpretovat poslední vývoj v kause advokátských talárů.

Předesílám, že Českou advokátní komoru (ČAK) považuji za vzornou stavovskou organisaci: své členy chrání před klienty, před nutností pracovat i před zdravým rozumem tak udatně, že ostatní monopolní stavovská sdružení jí mohou jen tiše závidět (byť, pravda, lékařská komora v tomto ohledu dýchá ČAK na záda).

Myšlenka, že má-li ČAK pravomoc stanovit provedení taláru, může přímo určit i jeho povinného dodavatele, je tím nejpřirozenějším na světě: přece bychom nečekali, že tak velká akce jako vybavení desetitisíců advokátů a koncipientů stavovským oděvem může v této zemi proběhnout bez masivní korupce?

A že je talár několikanásobně dražší, než by byl v případě nákupu na volném trhu? A co má být, však oni advokáti, se svou komorou za zády, zvýšené náklady z klientů nějak dostanou!

3 komentáře:

 1. V tomto Bordelistánu to vypadá,že korupce,podvody,krádeže už uzákoněny dávno byly,pochopitelně jenom pro komunisty,estébáky a jejich stejně bezpáteřní potomky z vlády,státní správy a justice ČR.
  Jasnou odpověď pro toho,kdo ještě pochybuje,jestli žije v právním státě(jesti vůbec nějaký naivka existuje),daly výroky Kočí:"My máme celou justici,celá Plzeň je naše,proto ten Pospíšil!"I NSZ rychlokvaška Pavel Zeman je z Plzně.Kdo se dostal někdy k soudu s podvodníky ze státní správy a justice ČR,tak ví,že do sebe vše zapadá jako puzle,podvodníci a zloději se vzájemně kryjí,falšují a antidatují protokoly,usnesení,přípisy,ale i celé soudní spisy a rozsudky!!!
  Státní zastupitelství všech stupňů tvrdí(i NSZ!!!),že je vše v souladu se zákony ČR a nic nenasvědčuje spáchání trestného činu konkrétní osobou,a všechna TO odloží,neumožní ani předložení nezpochybnitelných důkazních materiálů a to dlouhodobě,za mafiánky Vesecké i "čistého" Zemana,který touto špinavou prací pověřil JUDr.Bohumíru Kopečnou,stejně jako mafiánka Vesecká!!!I ve všech správních a soudních jednáních jsou na mě nasazováni samí komunisté a estébáci,jejichž zkušeností současný zločinný stát v politických procesech a k teroru tak často a rád využívá!!!
  Josef Langhammer

  OdpovědětVymazat
 2. Máte pravdu pane Pecino,že ČAK i ČLK na sociální i fyzické likvidaci pro tento zločinný nepohodlných oponentů,spolupracuje svojí nečinností a krytím těchto zločinů.
  Josef Langhammer

  OdpovědětVymazat
 3. Lékaři(zejména posudkoví a soudní "znalci"),drtivá většina advokátů,soudců a soudních "znalců",ti všichni jsou ve službách zločinného státu a jeho justiční mafie.Mají velkou moc,rozhodují o našich životech a osudech,lžou,podvádějí i kradou,s ČAK a ČLK za zády si to mohou dovolit,ty jejich zločiny kryjí a podílejí se na sociální,společenské i fyzické likvidaci nepohodlných kritiků současného morálního,právního marasmu a korupce.
  Proto jsou na tyto politické procesy nominováni samí komunisté,estébáci a jejich stejně všehoschopní potomci,jsou v resortu MPSV,justici,policii,ale i ve vládě a na hradě,jak potvrdily události i nahrávky z posledních měsíců a dní.
  Tyto podvody,průtahy,krádeže a korupce všem výše zmíněným vyhovuje,všichni tito zločinci se vzájemně kryjí a cítí se neohroženě,nejsou nikomu a ničím za svoje zločiny odpovědní.To jsou moje osobní zkušenosti od roku 2007 s resortem MPSV,justicí a Policií ČR,včetně všech "kompetentních" ministrů!Je jenom na většině slušných a poctivých lidí,jak dlouho se nechají těmito primitivními morálními mrzáky terorizovat a zotročovat,protože se to dotýká nás všech,nejen těch,kteří se jim už postavili!?
  Josef Langhammer

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>