DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

čtvrtek 10. března 2011

Pach lži

V článku Pach účelovosti a arogance se k podivuhodné rekvalifikaci neonacistů na pedofily vyjádřil v Lidových novinách ředitel ÚOOZ Robert Šlachta.

Nechme stranou tklivé pojednání, jak málo nebezpečné jsou zbraně v rukou profesionálů (zvláště na tehdy dvouletou dceru mého klienta udělal takový profesionální zásah určitě dojem, který si bude pamatovat celý život). Jedno ovšem bez komentáře ponechat nemohu, a to tvrzení, že zmíněný CD disk, jehož obsahem jsou dva videozáznamy s homosexuálně pedofilní tematikou, patří mezi věci zajištěné a řádně zadokumentované při domovní prohlídce. Je zapsán v protokolu o této prohlídce, který byl podepsán obviněným i další nezúčastněnou osobou..

Způsob zadokumentování disku s označením 11/8 je totiž evidentní přímo z protokolu o domovní prohlídce:
Je jasné, že z tak pečlivě provedeného záznamu o úkonu trestního řízení se pedofil jen tak nevykroutí, zvlášť uvážíme-li, že CD-R firmy Verbatim jsou označena individuálními výrobními čísly, která v protokolu chybějí jistě jen vinou nedopatření, ke kterému dochází nejvýš jednou za deset let!

Aktualisováno.
Usnesení o zahájení trestního stíhání bylo Obvodním státním zastupitelstvím pro Prahu 8 zrušeno a věc byla vrácena k dalšímu šetření policii. Uvidíme, zda ta bude svou theorii o neposkvrněném procesním původu inkriminovaného CD-R dál držet.

6 komentářů:

 1. Ještě že mou základní ochranou je používat jap. Windows a JP Office.... :)))
  O dalších kryptoopatřeních, které používám nechám rád polemizovat na tomto webu...
  Třeba se přiučím...

  M.H.

  OdpovědětVymazat
 2. Klid, v rámci boje proti terorismu a pedofilii bude šifrování již brzy nelegální. A za nevyzrazení hesla dostanete pár let natvrdo, jako u soudruhů v Británii. Je totiž třeba poslat silný vzkaz těm, co chtějí maskovat svou internetovou kriminalitu , jak pravil britský soudruh policista. Takže trpíte-li chabou pamětí jako většina uživatelů neustále zapomínajících hesla, tak na šifrování radši rovnou zapomeňte. ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji,
  pro potřeby presumce neviny jsem právě svoje heslo vyryl zespodu klávesnice, jen se modlím, abych s ní nebyl udeřen při ... to už bych byl...

  OdpovědětVymazat
 4. Šlachta je taky pěkný demagog, z toho jeho článku se snaží naznačit, že ten obviněný se při domovní prohlídce snad podepsal pod to, že u něj ten disk s pedofilní tématikou našli...řečnickou otázku ohledně nebezpečnosti zbraní, si taky mohl odpustit, ale je jasné, že grázlovské/estébácké chování svých pacholků bude hájit za každou cenu.

  OdpovědětVymazat
 5. Někdo z obviněných je Váš klient? V jakém směru?

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>