Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Jsou novináři, jejichž výstupy budí smích záměrně, a jiní, kteří toho dosahují bezděky, generujíce komičnost jako svého druhu vedlejší produkt svého žurnalistického "umění". V této kategorii se blýskl reportér Mladé fronty Dnes Jaroslav Kmenta, který investigativně odhalil, že v době inkriminovaného dostaveníčka v Toskánsku se v Itálii pohyboval i trestně (a policií už dva roky marně) stíhaný podnikatel Tomáš Pitr.

Posuďte Kmentův text, je to opravdová perla, kterou by měli jako odstrašující příklad vyučovat v žurnalistických učilištích:

Zajímavé je, že Pitr byl spatřen v místě, které je vzdálené jen asi 40 kilometrů od toskánského letoviska, kde trávili dovolenou šéf ODS Mirek Topolánek, exministr dopravy Aleš Řebíček a řada lidí z byznysu – třeba i Pavel Procházka, ředitel ústeckých podniků Spolchemie a Setuza, kterou vlastnil do svého útěku z Česka právě Pitr.
Přidat komentář