Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

S pobavením sleduji první kroky nového ministra životního prostředí Tomáše Chalupy. Tohoto muže si pamatuji ještě z počátku jeho politické kariéry, kdy působil jako tiskový balamut ODS a mladší podržtaška Václava Klause, a dojem, který ve mně zanechal, byl vskutku nevalný. Je to nicméně už dávno.

Nyní, v nové vládní funkci, jest Chalupovi proplout mezi Scyllou a Charybdou: pokud by vrátil do funkce Libora Michálka, usmířil by si aspoň částečně rozzlobené voliče, ale zároveň by nevyslal dovnitř stranické mafie ten správný signál, jak dokázal zatočit se zrádcem. Vymyslel proto procesní, personální a forensní audit (poslední je dobře známý a na primitivnější z voličů dosud fungující trik jeho strany), po němž bude následovat výběrové řízení, ve kterém, přirozeně, Michálek skončí hluboko v poli poražených. Kolik rozezlených tím skutečně uspokojí, seznáme poté.

Přidat komentář