DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

čtvrtek 11. ledna 2018

NSZ odmítlo žádost o informace

Píše nám soudruh bývalý vojenský prokurátor Igor Stříž z NSZ ve smyslu, že na zprávu OLAFu nemáme nárok. Samozřejmě se odvoláváme.

6 komentářů:

 1. Povinný subjekt resignoval SVOU NA rozhodovací autonomii

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, ale už jsem to podal. Některé chyby člověk nevidí, když po sobě text čte.

   Vymazat
 2. Mne tam nejvíc pobavila ta pasáž, kde je proponováno risiko, že obvinění budou na výslech připraveni. Správná bolševická justice podle soudruha prokurátora je založena na momentu překvapení, obviněný nesmí do poslední chvíle vědět, co spáchal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však až zvítězí militantní feministky a feministi, nebude to pak vědět ani odsouzený. A když se soudkyně zeptají proč a za co, dostane se jim okřídleného "Jestli nevíš za co, tak já ti to teda vysvětlovat nebudu!"
   Ale zase bude mít dost času o tom v cele přemýšlet.

   Vymazat
 3. Nechám se poučit: letmým čtením jen vámi citovaného úryvku se mi zdá, že výjimka z InfZ postihuje jen „informaci o činnosti orgánů činných v trestním řízení […], které vznikly činností těchto orgánů […]“, ale tipl bych si, že OLAF mezi OČTŘ nepatří? Jaktože se tato výjimka tedy na tento případ vůbec vztahuje?

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>