DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

středa 20. prosince 2017

Kozel advokátem

Na České justici jsme se dočetli, že vyšel Zákon o advokacii a stavovské předpisy – Komentář. Část věnovanou konfliktu zájmů v advokacii zpracoval Tomáš Sokol. Tak tuhle knihu prostě musím mít, a abych nešel do Linde zbytečně, vezmu i komentář k zákonu o soudech a soudcích, v němž prý thema korupce pojednali rukou společnou a nerozdílnou Josef Knotek, Ondřej Havlín a Jiří Berka!

4 komentáře:

 1. O tom Knotkovi rád slyším, OS Jičín mu právě místo 5,5 roku v base nadělil podmínku. Nejsem příznivcem drakonických trestů a třeba Slovensko se mi svým gestapo-trestním zákonem totálně zhnusilo ale kdo už jiný by měl jít natvrdo než podmáznutý soudce?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také jsem toho litoval, protože si umím představit, jakou radost by z něj měli spoluvězni. Málokomu se poštěstí dostat na celu vlastního soudce :-)

   Vymazat
  2. No nejsem si tak uplne jist zdali by byl v nebezpeci soudce nebo vezni kteri jsou zcela zakona dbali a slusni lide ale krive odsouzeni justicni mafii na rozdil od bezpaterniho zakona nerepektujiciho psychoaptickeho (byvaleho) soudce

   Vymazat
  3. Stačilo mi "soustředění u vojsk" na VŠ, kdysi. Tohle asi bude o dost horší opruz.

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>