DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pondělí 6. listopadu 2017

RWU

Dorazilo usnesení odvolacího soudu v případu lehčí zločinecké skupiny RWU. Napsáno je lehkým perem, stručně a zcela nekompromisně: ze skutkové věty vůbec není zřejmé, jakým konkrétním jednáním se měly bývalé obviněné dopouštět zločinů, z nichž byly obžalobou viněny – tedy to, co je nám i většině našich čtenářů jasné od samotného, pět a půl roku vzdáleného, počátku.

Všem čtyřem nevinným klientkám blahopřejeme; stejně jako Daniele Š., která sice klientkou není, avšak je to veskrze milá, sympathická a nespolupracující obviněná. Dvěma členkám této lehčí zločinecké skupiny, jež se doznaly a jejichž trestní stíhání bylo po uhrazení částky 10, resp. 20 tisíc korun výpalného podmíněně zastaveno, posíláme dlouhý nos.

Druhá zločinecká skupina dosud hlavní líčení nepodstoupila; to začíná až 29. listopadu, a to s jinou soudkyní a zvlášť pečlivě vybranými nestrannými a nezaujatými přísedícími, přímo z neziskovky.

3 komentáře:

 1. Takhle stručné usnesení je trochu moc stručné. Navíc od tohoto senátu. Zjevně bylo zadání jasné: zbavit se toho co nejrychleji a za každou cenu. Ke zproštění samozřejmě blahopřeji, ale spravedlnost má vypadat jinak. Ne že někdy někoho nesmyslně zaříznu a jindy stejně nesmyslně urychlím osvobození.

  OdpovědětVymazat
 2. Šok v kauze Nagyová: Soudkyně zničehonic označila odposlechy za nezákonné
  https://www.novinky.cz/domaci/454211-sok-v-kauze-nagyova-soudkyne-znicehonic-oznacila-odposlechy-za-nezakonne.html

  Soudkyně Králová v případu poslaneckých trafik otočila. Odposlechy označila za nezákonné
  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2296129-soudkyne-kralova-v-pripadu-poslaneckych-trafik-otocila-odposlechy-oznacila-za

  OdpovědětVymazat
 3. Šok z toho dělají media. Vyloučení důkazu neni přeci šok...

  Proč není šok, když se nezákonné důkazy vesele používají?

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>