DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

čtvrtek 7. září 2017

Příběh orientální

Ergün Yekta Uzunoğlu je turecký imigrant žijící v České republice, známý tím, že byl cca 13 let neúspěšně stíhán jako hlava – patrně a limine neexistující – kurdské mafie v České republice, poté osvobozen a odškodněn. Ač je to podvodník, není prost intelektu a dokáže se s jelínkovskou obratností vetřít do přízně mocných.

Nyní ovšem, jak se zdá, narazila kosa na kámen a Uzunoğlu byl Okresním soudem pro Prahu-východ nepravomocně odsouzen pro trestný čin pomluvy a křivého obvinění, jehož se dopustil intrikami proti své exmanželce, o 24 let mladší Monice.

Zatím nepravomocný rozsudek je poučné čtení: kupř. jímavá pasáž, jak recidivista a nynější Uzunoğlův spoluobžalovaný Václav Faktor svému otci občas promluvil do duše pár fackami. Určitě by si ho měli přečíst všichni, kteří v minulosti kurdskému podvodníkovi dopřávali přízně a dávali mu, tak jako europoslanec Jaromír Štětina, prostor pomlouvat a ostouzet slušné lidi.

11 komentářů:

 1. Tedy, Uzunoglu vem čert, ale to čtení o angažovaných "znalcích", to je něco naprosto děsivého. Korunu tomu dodává nejmenovaný doc. ThDr. PhDr. MUDr. et Dr., PhD. dr.h.c, (jak pan Pecina kdysi trefně poznamenal, obdobná prezentace jasně vypovídá o tom, že se jedná o pitomce, je tak každému zřejmo již ze jména a není třeba v tomto směru provádět další zkoumání) který na základě předchozích paskvilů bez problémů vyhotoví další "posudek" o výchovných předpokladech někoho, koho v životě neviděl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, taky jsem si říkal, že před tím by blednul i Lahola.

   Vymazat
  2. Tedy mile mne překvapilo, že soud na závěry oněch "znalců" nejen nebral ohled, ale jasně a nediplomaticky se k nim vyjádřil.

   Vymazat
  3. viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Jaroslav_Maxmili%C3%A1n_Ka%C5%A1par%C5%AF
   - držitel nejvyššího počtu vysokoškolských titulů v České republice k roku 2012

   Vymazat
  4. Tak u psychiatrů se to tak nebere…

   Vymazat
  5. Policie stíhá psychiatra za posudek na ženu, kterou ani nevyšetřil.

   Soudce Jan Špeta uvedl, že k posudku Hynka vůbec nepřihlížel, neboť dotyčnou ženu ani neviděl, natož aby ji vyšetřil. „Takový posudek naprosto odmítám. Vůbec nechápu, jak takto renomovaný znalec mohl diagnostikovat osobu, kterou nikdy neviděl a v podstatě s ní nehovořil ani vteřinu,“ prohlásil Špeta.

   Upozornil, že v praxi plzeňského krajského soudu je to už třetí znalecký posudek, ve kterém Hynek posuzovaného nevyšetřil a stanovil diagnózu. „To je v naprostém rozporu se zákonem o znalcích a v rozporu s jakoukoliv etikou. Pokud tato věc neskončí trestním stíháním docenta Hynka, pak by měla vyústit v pozastavení jeho znalecké činnosti,“ dodal soudce Špeta.


   Tak možná někdy dojde i na kašpara s 8 tituly...

   Vymazat
 2. Poznámka na okraj: dotyčné uzené koleno bude (soudě z jeho projevu na blog.idnes.cz) spíše Kurd, Žid, případně kurdský Žid.
  Aby vás za to poturčení ještě nežalovalo…

  OdpovědětVymazat
 3. Inu je to hezké. Jen kdyby tak soudruzi soudci byli zásadoví také v případech, kdy ženy falešně obviní své manžely ze sexuálního obtěžování dětí nebo dokonce znásilnění v rámci rozvodového boje. Tam už taková zásadovost zdaleka vidět není.

  OdpovědětVymazat
 4. Zde je zajímavé spojení Uzunoglu a bývalý krajský prokurátor Hraba.Stejný rukopis i v jiných kauzách, kdy na jiné lidi takto nastrčí údajný trestný čin, o kterém oběť nemá ani páru. Je zajímavé, že to zatím nesecvaklo SKPV,PO ČR a OSZ Praha - východ, že tato dvojka má často takovéto problémy, které si sama vymyslí, zrealizuje a potom tvrdí, že je vina protistrana.
  Nepřestane mě fascinovat, že Hraba používá ( zneužívá) stejné "renomované znalce" a "renomované odborníky", kteří nemají žádné odborné a etické zábrany napsat podle zadání Hraby posudek na lidi, které neviděli, neslyšeli, nevyšetřili. Stále stejné jména MUDr.David, MUDr.Tichý, Klimeš, Kašparů, Grabovská....
  ale prostě vrána k vráně sedá, Uzunoglu a Hraba, není mezi nimi rozdíl

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kašparů myslím není žádný neschopa či lump, zcela nekompetentní je spíš Klimeš (i ty jeho rady Monice U. o něčem svědčí). V případě dané dvojice jsou bohužel psychopati oba (!) manželé Uzunoglu a dítě by neměl mít ani jeden z nich. Bohužel se tak už stalo. A ano, Hraba je gauner, darebák a lokální mafián (jeho syn dtto), ilustrativní je, jak z toho všeho zase vyklouzl...

   Vymazat
 5. Neměli by "soudní znalci", kteří jsou ochotni vypracovat znalecký posudek na člověka, aniž by s ním byli v kontaktu, přijít o kulaté razítko + mít z toho ostudu + mít povinnost nahradit škodu poškozeným? A nemělo by být OČTŘ prověřeno, zda k tomuto nedošlo i v jiných případech? Jaká je cena za vypracování takového posudku na objednávku? Ve výše uvedené kauze zadavatel YU vynaložil finance na posudky zbytečně, tedy pokud za ně vůbec zaplatil - soudce k nim přihlédl, ale zcela jinak, nežli bylo zřejmě YU zamýšleno: pochvala náleží vynikajícímu soudci Wažikovi!!!

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>