DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

středa 31. května 2017

Konečně nepodezřelý

Aktivista V. M. alias Tomáš Zelený je na tomto blogu znám především z kausy ušatý traktorista, kde se policie po zrušení usnesení o uložení pořádkové pokuty za urážku Šlachtových uší do dalších větších akcí nepustila, následně aktivistovi vrátila zadržovaný počítač a nyní mu oficiálně sdělila, že – po dvou letech a jednom měsíci od provedení domovní prohlídky – není podezřelý.

To by mělo znamenat, že by mu mělo být doplaceno i svědečné, i když předpokládáme, že tuto poslední baštu bude Národní centrála proti organisovanému zločinu spolu se spřáteleným dozorovým státním zástupcem Václavem Richterem z OSZ v Mostě ještě nějakou dobu hájit, patrně tvrzením, že kdo je podezřelý v okamžiku, kdy je předvoláván, ztrácí právo na náhradu výdajů spojených s výpovědí trvale, i kdyby se – čirou náhodou – podezření nepotvrdilo. To vítáme: rozhodně je to látka na další kvalitní ústavní stížnost.

7 komentářů:

 1. Ta Národní centrála, to je ten Úřad pro organizování odhalovaného zločinu po přejmenování, nebo jde o paralelní policejní tělesa?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, to je útvar vzniklý sloučením několika menších. Prý mají 900 detektivů :-)

   Vymazat
  2. Gogo, mozna jsem idiot, ale jak si mohu precist prispevky k "Nediskriminace", kdyz jich tam je 250+ a nejde mi to?
   Diky, Neocon

   Vymazat
  3. Dole je tlačítko "načíst další" nebo tak něco, ale stejně to moc nefunguje. Mám podezření, že možná i zmizely některé komentáře, na které jsem reagoval a s nimi snad i některé ty reakce. Ten systém není dělaný na vášnivé diskutéry.

   Vymazat
  4. Ted jsem to docetl-vskutku zabavne, diky Gogo za navod.

   Neocon

   Vymazat
 2. obavam se ze pripis chapete spatne. ona nerika ze neni podezrely. jen neni podezrely pod tou spisovou znackou co uvadi. ona pise ze jeho pripad byl vyloucen takze v jinem rozeni muze byt podezrely. treva v rizeni vedenem jako UOOZ-1527/TC-2015-290050 nebo nove NCOZ-1329/TC-2016-413100

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I tento výklad je možný, ostatně pro dobrého policistu jsme všichni podezřelí od narození do smrti.

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>