DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

úterý 4. dubna 2017

ABB obžalován

Konečně byla doručena obžaloba za ediční činnost Adama B. Bartoše, a bylo nařízeno hlavní líčení. Obžalovaný prý předstíral, podsouval, předkládal, čímž vyvolával a upevňoval, dále přisuzoval, poukazoval, tvrdil, zpochybňoval, vyvracel, vydal, nabízel a presentoval, a tím hanobil, podněcoval, popíral, zpochybňoval, schvaloval a snažil se ospravedlnit. Je toho hodně, pravil by dozajista na tomto místě dobrý voják Švejk, tak jako na pražském policejním ředitelství, a dodal by: Všeho moc škodí. A pak by pronesl výklad o tom, že přísnost musí bejt, protože když sloužil na vojně…

Mám rád tyhle Galkové obžaloby. Připomínají mi dobu, kdy jsem, coby ne již robě, spíš rozum ledva pobravší jinoch, sledoval v televisi pořady vyráběné branně-bezpečnostní redakcí, třeba o tom, jak se podařilo vypátrat dodávku pašující odkudsi z Belgie plno závadové literatury, včetně takových nechutností jako Tigridovo Svědectví, anebo jak soudruzi z pohraniční stráže s nasazením vlastního života a s nemalými materiálními výdaji ve formě spotřebované munice zadrželi na hranicích tábora míru a socialismu narušitele, který arci nenarušoval ani tak onen tábor, nýbrž se, marně, pokoušel z něj utéct. Nikdy se to přirozeně nepodařilo, to dá rozum, o tom by v Majáku nevysílali.

ABB se ovšem hodlá bránit, a například bude trvat na tom, aby soud všech sedm knižních titulů, za jejichž vydání je obžalován, stránku po stránce přečetl: jinak si nelze učinit představu, co obsahují, a protože státní zástupkyně žádné závadové pasáže neoznačila, nelze než trvat na jejich provedení formou listinného důkazu.

Myslím, že se Obvodní soud pro Prahu 1 má na co těšit!

25 komentářů:

 1. Byl jsem kdysi na veřejném čtení Hitlerových spisů u soudu v Brně a odnesl jsem si tenkrát nejen dílo samotné, ale i hodnotný kulturně-občanský zážitek. Do Prahy se mi ale moc nechce. Přesto, myslím, že mám děti ve věku, kdy by se jim hodila praktická lekce občanské nauky a takový dobrý politický proces je přímo její esencí. Proto jestli budete spolupořádat něco kvalitního, nezapomeňte nás včas informovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z Brna bychom mohli zorganisovat autobus.

   Vymazat
  2. Video asi slavný soud nepovolí.. co zvukový záznam? Bartoš by mohl nahrávku prodat Českému rozhlasu jako četbu na pokračování. Naposledy to četli přímo soudce s družinou, zkuste navrhnout nějakého pražského umělce se školeným hlasem, ať má to audiodílo nějakou úroveň.

   Vymazat
  3. Bude se číst jen každý titul nebo i mimo jiné všech 237 kusů výtisků knihy "Hilsneriáda a TGM" ? Považte, co kdyby se některé konkrétní kusy výtisků v podstatných záležitostech odlišovaly...

   Vymazat
  4. Po produkci pak podejte na soudkyni trestní oznámení kvůli veřejné propagaci závadové literatury, kterou dokonce před publikem nahlas četla!
   Mohlo by to tam pak vypadat nějak takto:
   https://www.youtube.com/watch?v=MIaORknS1Dk

   Vymazat
  5. Navrhuji nechat to předčítat Krause! :-)

   Vymazat
 2. Už máme duben, takže můžu napsat - konečně. Bylo divné, že se mu libdem nebránila dříve.

  Yossi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To ještě nevíte, že jsem duben vyhlásil měsícem boje proti trollům :-)

   Vymazat
  2. Chudák "dr." Krystlík. :(

   Yossi

   Vymazat
  3. Vy stále nevěříte, že je doktor? To by, myslím, chtělo doktora z jiného oboru.

   Vymazat
  4. Vzhledem k tomu, že to nijak neprokázal, tak nemám důvod mu věřit.

   Yossi

   Vymazat
  5. On nemá důvod cokoli vám prokazovat (už proto, že na tomto blogu si na tituly nehrajeme). Ale jestli chcete, můžete aplikovat svépomoc a vyhledat si jeho tituly v katastru nemovitostí. Tam musel vložit listinu s úředně ověřeným podpisem, z čehož zjistíte, že titul má v dokladech; pro další pátrání vám poté zbyde domněnka, že si zfalšoval diplom :-)

   Vymazat
  6. TP:

   Ach jo, argumentovat nějakým osobním dokladem z 90. let, je fakt naivní. Já znám i insolvenční správce, co šaškují s fake německými tituly.

   Pro připomenutí - Byl jste to Vy, kdo tvrdil, že má rigorosum z oboru historie a argumentoval tím. Své tvrzení jste nijak nedoložil, já si na tituly nehraju, ale když je zkoušíte používat Vy jako argument, tak byste to mohl mít lépe podloženo, než je to má v občance. (Mimochodem, tam určitě nemá obor, a že Vám nepřijde podezřelé mít bez vystudovaného Mgr. z historie, rigo z historie, to je dost zarážející.)

   Tím celou věc považuji za ukončenou.

   Yossi

   Vymazat
  7. Co když je Yossi robot a pouhá umělá inteligence nějakého softwarového boota? Neměl by nám Yossi sakra dokazovat, že je reálný člověk? I podle off topic témat, která vždycky volí, se zdá, že je to spíše neuměle naprosgramované AI. Chudák Yossi...

   Miloslav Ponkrác

   Vymazat
 3. "protokol o ohledání webové stránky Youtube.com č.l. 729 - 731" je ovšem naprosto masakrózní pojem. Volali koronera? Odvezli předmětnou webovou stránku na patologii za účelem provedení pitvy?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne. Jen ji prostě ohledali.

   Vymazat
 4. udelam si volno a prijdu. Kdyz komuniste delali politicke procesy nebyl jsem jeste na svete, tak predpokladam, zetohle mi je nazorne pripomene :-(

  OdpovědětVymazat
 5. S JUDr. Galkovu jsem ve sporu, tak někdy v roce 2012 jsem se zúčastnil protestů proti vládě Nečase před Úřadem vlády v rámci tzv. Holešovké výzvy a organizátorovi Slávkovi Popelovi napařil soud za účast na této akci 2 roky podmíněně, a to na přímé přání Zemana (toho od tzv. spravedlnosti). Já tvrdím, paní Galková, mě přece musíte napařít to samé, když jsem se zúčastnil stejné akce, přece existuje zásada, že před zákonem jsem si rovni, Slávek i já. Oni ale takto zákon bohužel nechápou. Budu pokračovat nedále ve svém boji za spravedlnost a donutím je vynést rozsudek, že za účast na protistátní demonstraci dosatli oba Slávek i já stejný trest.

  OdpovědětVymazat
 6. Naše vojsko po Hitlerovi nabízí i hrnky s Heydrichem. Lidé to tak chtějí, brání se nakladatelství
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/nase-vojsko-prodava-tricka-s-protektorem-heydrichem-nepropag/r~c1bd4e4a1ad011e7b5e5002590604f2e/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úkoly, které tehdy můj muž měl, byly ryze pozitivní a že se domníval, že pro Česko dělá to nejlepší, co může.
   https://www.youtube.com/watch?v=Qb3fufsgDYY&t

   Vymazat
  2. Klasický „český čtyřúhelník" byl základem německé strategie. Byl točnou spojující oba velké geopolitické a vojenskostrategické prostory, z nichž musela být vedena německá válka proti Rusku. Trojúhelník Praha - Berlín - Varšava byl jedním z těchto prostorů. Kdo ho drží, může kontrolovat Baltské moře. Druhým byl trojúhelník Praha - Bukurešť - Sofie, tedy dunajská pánev a jihovýchodní Evropa. Čechy byly rovněž „posunovacím nádražím" pro vnitrostátní dopravu Velkoněmecké říše. Železnice a silnice z Vídně do Berlína, z Norimberku do Vratislavi vedly přes Prahu. Civilní i vojenská doprava, ale zejména přeprava vojenského zboží šla přes pražskou „křižovatku".

   Vymazat
 7. Zaujalo mně, jak bdělí policisté zajistili perkusní zbraň (legální, ale přece jen, připomá zřejmě pistoli Walther, a pak ta rušička GSM, která bráním bdělým orgánům demokracie sledovat sprostého podezřelého. Bartoš má jediné štětstí, že věc neřešil JUDr. Miroslav Čapek z Teplic ...

  OdpovědětVymazat
 8. Policie stíhá propagaci nacismu, obviněnou může být matka hledané Michaely
  http://usti.idnes.cz/pripad-ztracene-michaely-muzikarove-policie-obvinila-osobu-z-ustecka-z-propagace-nacismu-gsp-/usti-zpravy.aspx?c=A170413_090859_usti-zpravy_vac2

  http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=20210111170410

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>