DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pátek 10. března 2017

Uspěli jsme v dalším sporu s ministerstvem vnitra

Mamutí steak ze surovin, námi formou veřejného příslibu nabídnutou každému, kdo pochopí a vysvětlí nám rozhodnutí ministerstva vnitra o nutnosti utajit zbytek pokynu o zpracování DNA, si neupekou ani u Městského soudu v Praze, an tento soud rovněž argumentaci ministerstva nepochopil a rozhodnutí pro nepřezkoumatelnost zrušil. Ovšem proč tento proces nepochopení zabral bez jednoho měsíce dva roky, není zřejmé ani nám.

3 komentáře:

 1. Odpověď na otázku v poslední větě možná najdete v § 56 odst. 1 s. ř. s.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spíše bych ji hledal v normách ústavního práva, příkladmo v čl. 38 odst. 2 Listiny a čl. 6 odst. 1 Úmluvy. Nebo snad dva roky nejsou "zbytečné průtahy", resp. to je "přiměřená lhůta"? Lenost českého soudce je konstatou, na niž lze téměř vždy spoléhat.

   Vymazat
  2. Odůvodnění rozhodnutí blábolem je přece jedním z nejoblíbenějších nástrojů státní moci, jak zůstat "legálně" relativně dlouhou dobu nečinný.

   Richard

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>