DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pondělí 20. března 2017

1488 euro

Jak přimět media, aby se věnovala charitativní činnosti uskutečňované politickou stranou? Je to snadné: stačí darovat vhodnou částku a publicita je zajištěna.

20 komentářů:

 1. Novináři jsou pitomci, hnůj a fekálie, ...jeden nepříliš inteligentní komentátor, nebo chcete-li komentátor s vysokým deficitem inteligence v deníku Aktuality.sk..., Ano, jeden umí číst, druhý psát, jak se říkalo o policajtech.
  Je nešťastná země, která nemá inteligentní novináře. Je šťastná země, kde inteligence průměrného voliče je daleko vyšší než inteligence slovenského politického komentátora.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Novináři jsou úplně stejní pitomci, jako všichni ostatní, pohlédněte třeba do justice, tam panuje idiocie snad v ještě kondenzovanější formě.

   Obecně: Čím blíže přírodě (myšleno přírodním vědám), tím méně idiotů. Důvod je jednoduchý: Přírodě se nedá poručit, ona moc neposlouchá.
   No a ti ostatní se prostě také nějak potřebují uživit.

   Vymazat
 2. Může to být náhodné znamení od Arijských mimozemšťanů. Ježíš byl také bičován, že chodil po vodě. Znamení na lid vždy nějak zapůsobí.

  OdpovědětVymazat
 3. Číslovka 88 samozřejmě neznamená HH,ale 88 zákonů(přikázání),které sepsal,tak jako 14 slov David Lane,novinářská dě.ka si vždy tu svou pravdu najde.

  OdpovědětVymazat
 4. Ale no tak, pan Kotleba si dal takovou práci, expertní tým lidové strany musel absolvovat přinejmenším několik mnohahodinových porad, než takovou akci vymyslel...a místní anonymové jejich sofistikované poselství ani nepochopí.

  Glosátor

  OdpovědětVymazat
 5. Myslim, ze tohle je velmi dobre zalovatelne i na Slovensku. Ne ze bych byl expert, ale slysel jsem o podobnych pripadech. Tady navic pristupuje i lzive oznaceni textu jako zpravy.

  FB

  OdpovědětVymazat
 6. V podstate je to fakt sranda, ako si získať lacno popularitu.
  Rozmýšľam, čím tých 14 slov, ktoré spísal David Lane nadraduje bielu rasu...
  F. G.

  OdpovědětVymazat
 7. Všechno je to náhoda:

  "Marián Kotleba si spolu s mladšími bratmi – poslancom Martinom a Marekom – založil internetový obchod na živnosť Mgr. Marian Kotleba – KKK – anglická móda, ktorá vznikla 1. augusta 2006. V obchode sa predávalo značkové oblečenie, ktoré obľubujú pravicoví extrémisti, ako napríklad Thor Steinar, Eighty-eight či A.C.A.B. V júli 2011 dostal Marek Kotleba pokutu 500 eur, pretože v obchode predával oblečenie so symbolmi nacizmu. Pri nákupe nad sumu 8818 korún dostal zákazník teleskopický obušok. Slovenskej pospolitosti a banskobystrickým policajtom mala byť ponúknutá zľava 8,8 percent. Osoba, ktorá nakúpila tovar nad 1488 korún, dostala sprej so slzným plynom k tomu."

  Yossi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jojo, to je fakt nejdůležitější věc, aby nikdo neprodával nějaké hadry .. vy mě snad donutíte, abych si je koupil taky.

   Vymazat
  2. Tenhle měsíc netrollím, tak nečekejte reakci.

   Yossi

   Vymazat
  3. No neee, to je evidentní, že si Kotleba s vykladači pohrává. Ale na tu hru musejí být vždycky dva a většinou je za vola ten zakazovač. Já pamatuju jak v mládí měli dlouhé vlasy někteří jen ze vzdoru a jak jsme se bavili, když bolševičtí vykladači textů zakazovali písničky pro podezření na jinotaje. A jak všichni ty jinotaje hledali i tam, kde nebyly. Bylo to vzrušující pro všechny strany a my jsme to považovali za bolševické specifikum.

   Mám kamaráda sluníčkáře, který shodou okolností nosí hadry té fujfuj značky. Když jsem ho upozornil, že je závadově oděn, vůbec netušil, o čem to mluvím.

   Co takhle zakázat nějaké slovo pod trestem ukamenování.
   https://www.youtube.com/watch?v=SYkbqzWVHZI

   Vymazat
  4. Kdyby byl Yossi naše generace, tak to je svazák a čekatel na členství v KSČ. Víc by nestihl, protože přišel samet. Já tyhle typy poznal už podle xichtu :-). Teď jim říkám už léta neobolševici.

   S Kotlebou, to je sranda! Využívá obecné blbosti mocných stejně, jako Guidemedia. Proč ty největší pitomci vždycky vládnou?

   Kdybych před dvaceti lety věděl, že tu budou zase nějací kreténi řešit nějaká čísla, trika a odznáčky a budou za to zavírat do vězení, tak bych si to možná tehdy hodil. Bolševici za triko max. vyhodili ze školy.

   Vymazat
  5. Musím udělat Yossimu pochvalu. Jak už jsem psal, vítám jakoukoli aktivitu ze strany Yossiho, kdy bude méně psát a vyplodí méně příspěvků. Ideálu, totiž nulového počtu příspěvků, ještě nedosáhl, nicméně důležitý je progres k tomuto cíli. Jen tak dál Yossi, jen tak dál!

   Vymazat
 8. Udělat takový šprým nějaký iniciativní no-pasaráneský antifašist, bylo by to medii vylíčeno jako veselý počin proti xenofobii, z něhož by si měli vzít všichni lidé dobré LGBT vůle příklad.

  OdpovědětVymazat
 9. Všechno je to náhoda a zlá kontextuální PL tam hledá souvislost, která tam není:
  http://www.osacr.cz/2013/11/25/kotlebova-seda-propaganda-v-ceskych-mediich/


  Yossi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On někdo jen naznačil, že je to náhoda? Problém je v tom, že stíhání za dovozené a imputované významy nás přivede tam, kam – podle nepotvrzené městské legendy – KuK státní orgány, které persekuovala toho nešťastného vydavatele, co ve svém listě uvedl fotografii Jeho Císařského Veličenstva popiskem "Procházka na mostě".

   Vymazat
  2. "On někdo jen naznačil, že je to náhoda?"
   Ano, mnozí zde i jinde diskutující.

   "Problém je v tom, že stíhání za dovozené a imputované významy nás přivede tam"
   O tom zde vůbec nemluvím. Reaguji na řečníky, kteří nedokážou uznat jednoduchý fakt, že Kotleba je neonacista. Nic víc, nic míň,

   Yossi

   Vymazat
  3. Tak uvidíme, jak si s tím poradí znalec.

   Vymazat
  4. Kotleba že je novodobý německý národní socialista?
   Uvidíme, máme na to certifikované znalce. Mohli by přitom taky konečně rozlousknout toto podezření:
   http://az247.cz/byl-adolf-hitler-nacista/

   Vymazat
  5. "Yossi", a Vy ste bolsevik v takom pripade. Suhlasite? Vazne sa pytam.


   FB

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>