DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

středa 21. prosince 2016

Lustrace

Foto: Vít Hassan
Úkolem ideopolicie není jen zjistit, že došlo k myšlenkovému zločinu a kdo jej spáchal, ale je nutno jít ke kořenům zla a během vyšetřování odhalit všechny možné zdroje, ze kterých může závadový politický názor pramenit. Tak postupoval i nám známý policejní orgán Milan Ulrich, který si nechal z Biskupského gymnasia Bohuslava Balbína v Hradci Králové, ideozločincem Adamem B. Bartošem absolvovaného v r. 1998, tedy před 18 (!) lety, poslat zevrubnou zprávu v rozsahu 32 stran. Orgán chtěl vědět, jaké známky měl delikvent během celé školní docházky, a gymnasion muselo přiložit kompletní osnovy závadového předmětu, které si onen zvlášť vyžádal; dokument bohužel končí v polovině, takže podrobnosti o Ježíšových zázracích nezjistíme, stejně jako se nedozvíme, co přesně bylo od gymnasia vyžadováno: zařazování listin do trestního spisu bývá, jak víme, přísně selektivní.

Známky měl tedy obviněný obstojné, tedy až na setrvalou dvojku z mathematiky; policejnímu orgánu arci mohu přislíbit, že na něj osobně dohlédnu a on si mezery nejpozději do pravomocného rozsudku doplní.

Aktualisováno.

13 komentářů:

 1. Ta jednička z němčiny Adamovi velmi přitíží, ale je to furt lepší, než kdyby studoval arabštinu či - nedej Jahve - farsí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ja j němčina, to je jadny důkaz extremismu :)

   Vymazat
 2. Kanonizace mučedníka A.B.Bartoše v přímém přenosu :
  -----------
  Formální beatifikace či kanonizace se skládá ze čtyř etap:
  1. informativní zkoumání –
  2. představení kauzy –
  3. apoštolské(právnické) zkoumání -
  4. definitivní soud.

  OdpovědětVymazat
 3. Tak tohle je strašné. Já kdysi ukradl ve školce igráčka. Jestli se něčeho dopustím, tak mi to taky přičtou.
  Jaroslav Papež
  P.S. že se zde podepisuji jako Jaroslav Papež mi též přitíží

  OdpovědětVymazat
 4. Takhle do hloubky a do detailu nepracovala při potírání svobody slova ani StB.

  OdpovědětVymazat
 5. Existuje nějaká legální možnost, aby ředitel školy orgánovi odepsal, ať jde s takovými požadavky do prdele?
  Už jsem ve firmě pár požadavků orgánů měl, a vždycky zněla odpověď, že data nearchivujeme. Ovšem nešlo o známky samozřejmě, nýbrž o data, která nám nikdo nenařizuje archivovat.
  Mám totiž za to, že pomáhat (a chránit) mají oni mně a ne já jim. Obzvláště proto, že když jsme my potřebovali jejich pomoc, odmítli ji s neuvěřitelně hloupou výmluvou. Od té doby s orgány nespolupracuji.

  OdpovědětVymazat
 6. Bartos mel pred 18 lety byt prozíravy a mit jsko nepovinný předmět hebrejštinu, tad se mu to mohlo hodit, takhle to je bráno jako pritezujicinokolnost, ze se na střední škole nezajímal o židovskou menšinovou problematiku , coz mel byt tehdy učiteli občanské nauky jiz dávno podezřele !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Adolf Eichmann pokračoval: „Jakmile jste mi v autu řekli, abych se nehýbal, věděl jsem, že jsem padl do rukou Izraelců. Umím hebrejsky. Naučil jsem se to od rabína Leo Baecka: »Slyš, Izraeli, Hospodin jest Bůh náš, Hospodin jest jediný… Šema Izrael…«“

   Zdroj
   „Jsem přítel Židů,“ řekl Eichmann, který jich nechal vyvraždit miliony
   http://technet.idnes.cz/adolf-eichmann-unos-0oh-/vojenstvi.aspx?c=A150511_164321_vojenstvi_kuz

   Vymazat
 7. Protistátní happening
  Pokus o DoS atak, idea dobrá, ale jako takový vyžaduje akční kvantitu, té žel český národ není schopen.

  OdpovědětVymazat
 8. Pán Orgán neví kudy kam.Už věřím že budou chtít posudky z Mateřské šloly i Základní školy.Tak Pepíček rozbil Anežce bábovičku a s pánem se to poveze do konce života.No pěkná Demokratůra,Fašisti a Komunisti blednou závistí. JV

  OdpovědětVymazat
 9. Pěkný šprt! :) Takhle si někteří lžinenávistní pravdoláskaři s jejich „nedostudovaným teologem“ studijní ambice A. B. Bartoše asi nikdy nepředstavovali…

  OdpovědětVymazat
 10. Podle me spatne chapete zamer organu. Cilem je dokazat, ze rezim udelal ve svem vzdelavacim systemu co mohl, aby takove nazory ABB nemel. ABB je tedy za ne plne odpovedny.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>