DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

úterý 6. září 2016

Soud má právo na nečinnost

Nepřekvapivě odmítl Ústavní soud i další ústavní stížnost týkající se průtahů v řízení o mé správní žalobě, kde se od června loňského roku nic neděje. Soudci zpravodaji Jaromíru Jirsovi by patrně měli přidělit služební brýle, protože z odůvodnění je zřejmé, že není schopen přečíst si to, co jasně stojí v Listině základních práv a svobod, totiž že každý má právo na projednání své věci bez zbytečných průtahů, a subsumovat pod zbytečné průtahy více než roční nečinnost soudu nedokáže jen osoba s vážnou poruchou kognitivních funkcí, neboli, vyjádřeno jazykem méně kognitivně nadaného obyvatelstva (záměrně neříkám čtenářů, neboť mám za to, že takoví jedinci se mezi mým váženým čtenářstvem ani nevyskytují), blbec.

9 komentářů:

 1. Tomáš Marný6. září 2016 11:55

  Zjevně Vám přitížilo, že jste drze žádal o určení lhůty, a to dokonce opakovaně!

  OdpovědětVymazat
 2. Dejte pozor, aby pan soudce neseznal, že byv úřední osobou a vysoce postaveným, váženým státním zaměstnancem, nesmíte jej urážet ani těmi svými metyfóry.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle by mě opravdu zajímalo – mnohokrát jsem chtěl v komentářích použít šťavnatý výraz, protože by nejlépe charakterizoval realitu. A – čert ví proč – trefně použitá nadávka mně vždycky zlepší náladu.

   Nemám ovšem ani sílu, natož chuť, se s případnou potrefenou husou soudit. To bych se když tak už raději popral.

   Existuje nějaký "postup pro latentního sprosťáka bez právnického vzdělání"?

   Q.

   Vymazat
  2. Domníváte se, že někdo příčetný půjde k soudu s urážkou "subsumovat pod zbytečné průtahy více než roční nečinnost soudu nedokáže jen osoba s vážnou poruchou kognitivních funkcí, neboli blbec"? :-)

   Vymazat
  3. Pokud jo, tak jedině blbec, což je důvod proč žalobu zamítnout.

   Vymazat
  4. Šlo by pokračovat u ESLP, ať se tam také pobaví ?

   Vymazat
  5. Tam to podám až po třetím neúspěšném pokusu.

   Vymazat
  6. Tak neciinost jde koukam celym spektrem statni spravy:
   http://byznys.ihned.cz/c1-65428640-o2-podava-zalobu-na-ctu-urad-pry-svou-necinnosti-zpusobil-operatorovi-ctvrtmiliardovou-skodu

   Proste idiotum nikdy nedojde, ze prehsel regulace musi znamenat jasny narust pracnosti dokazovani, pokud tedy neprejdou v taktiku neustavniho spravniho deliktu se slovy, stejne jsme te dostali.

   Vymazat
 3. postup pro latentního sprosťáka bez právnického vzdělání

  mozete mu napriklad poslat odkaz nech si sam podla svojho uvazenia vyberie

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>