DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

čtvrtek 15. září 2016

Je snad kam spěchat?

Pokud si ještě někdo vzpomíná na náš spor v kause pražské Pre-Crime Division (preventivní detence závadových osob během pochodu za práva sexuálních menšin v r. 2014), jistě ho potěší zpráva, že Obvodní soud pro Prahu 7 nařídil jednání – na 3. dubna 2017. Když to dobře půjde, cca do pěti let od zásahu bychom mohli mít rozsudek v prvním stupni, a rozsudek pravomocný lze očekávat někdy v příštím desetiletí. Děkujeme ti, česká justice!

3 komentáře:

 1. Pane Pecino, vidíte jak justice neuvěřitelně zrychluje! Jak neustále opakují její představitelé, důležitá je rychlost řízení, o vlastní rozsudek účastníkům prý vůbec nejde. bylo by poetičtější, pokud by řízení bylo nařízeno na 1.4., takto to bude běžná justiční šeď.
  JK

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy byste po nich chtěl ještě i práci v sobotu? :-)
   JJ

   Vymazat
 2. Koudelka už také procitl:
  http://blog.aktualne.cz/blogy/zdenk-koudelka.php?itemid=27988
  JK

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>