DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

sobota 20. srpna 2016

Čtenáři nám píší

Jak milé, dostávat pochvalné dopisy čtenářů. Jako např. tento e-mail:
From: jindra.mokry@seznam.cz
To: tomas@pecina.cz
Subject: Upozornění
Date: Sat, 20 Aug 2016 20:05:48 +0200 (CEST)
Poslouchej, ty tlustý prase, přestaň se ve svých článcích otírat o předsedu Vandase. Jestli máš nějaké frustrace, žes v životě dokázal hovno, tak si je vybíjej někde jinde. Radím ti dobře.
J.M.
Za nezištnou radu samozřejmě milému příznivci děkujeme, dělá své straně dobré jméno!

14 komentářů:

 1. No vidíte, fanoušky máte i mezi tou blahoslavenou třetinou národa.

  Q.

  OdpovědětVymazat
 2. Nič proti delnikom, ale Vandas je naozaj tragéd.

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento blog není prostorem k osobním útokům, a i když jsem ohledně útoků směřovaným vůči mně obvykle tolerantnější, zde byla mez mé shovívavosti překročena: opravdu nejsem zvědav na něčí "psychologické" analysy mé špatné povahy.

   Vymazat
 4. Dle mě provokace od někoho inteligentnějšího, než na koho si hraje…

  OdpovědětVymazat
 5. Ano, ale mohl to být kdokoli a s DS nemusel mít nic společného. Máme tu dost dominantních politických směrů pro voliče z jednoho hřiště. Pan Pecina pomohl dost lidem a nedělá toho zrovna málo. Toto pisatel zcela opomenul. Navíc probírat Pana Vandase, za co může a za co už ne, je tradiční téma v hospůdkách po společenských akcích. Pan Pecina nějak nevybočil. Navíc i kdyby vybočoval tak politiků se množí dost, ale Pecina je ohrožený druh. Podle mě email reaguje přehnaně.

  OdpovědětVymazat
 6. No, ne že byste nepotřeboval zhubnout(já nakonec také:). Ale kdybych chtěl jako agent BIS zničit portisystémovou opozici, najmu přesně takového týpka, jako je p. Vandas a možná i p. Konvička:)

  cnemo

  OdpovědětVymazat
 7. cnemo - bingo :-) Jeste bych pridal Adama B. B....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bych tak úplně neřekl. Vandas je svým vystupování odkázán na své zhruba procento voličů, Bartoš by mohl jich oslovit desetinásobně víc, pokud by zůstal u populistických themat a neřešil vše od židobolševiků po chemtrails.

   Vymazat
  2. ABB neosloví nikoho, nemá jádro. Voličům stačí ovoce, to je pravda, ale bez jádra nebude nic. Bartoš je mnohem levnější nástupce odcházejícího Vandase. A když započteme ostatní národní strany (podezřele) bez jader, je to smutná zpráva která ukazuje, že samé jádro demokracie je ztraceno. Možná přímo ukradeno, tím kdo nám chce vládnout.

   Vymazat
  3. Aleho p prosím vás! Babiš nemá v programu, žádné jádro. Není komunista! Takové předpotopní názory. Je naprosto bezkonkurenční a bere vše! Víte proč? Protože je moderní! atLadit na vlnách demokracie.

   Vymazat
 8. tím kdo nám chce vládnout

  aky narod taka (vladnuca) strana...

  OdpovědětVymazat
 9. Ocenění zaslouží rým "tlustý prase - Vandase".

  OdpovědětVymazat
 10. Ono je dost mozny ze to nenapsal zadny priznivec Tomase Vandase ale nejaky Slunickarsky ci policejni troll.Nebo oboji.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>