DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

úterý 23. srpna 2016

Apolitická prokuratura, verse Slovensko 2016

Něco právně jadrného slovenského folkloru. Starring: Štefan Harabín & Jaromír Čižnár. Třetí, který se směje nejlépe a naposled: Marián Kotleba. Prostředně jmenovaný je úřadujícím generálním prokurátorem, jak vylíčit neznalému osobu Š. Harabína, může činit určitých obtíží. Pro začátek si zkuste představit něco mezi Pavlem Rychetským a Radovanem Krejčířem – z Rychetského tak dvacet procent, z Krejčíře zbytek.Země, kde šéf prokuratury vykládá do medií, jaké politické důsledky by mělo určité rozhodnutí, může být buď Somálsko, Slovensko nebo Česká republika; tím Somálskem si arci nejsem jist.

A kdybyste folkloru neměli dost, můžete si pustit ještě videokomentář Mariána Magáta. Thema je slibné: prašiví demokrati, a hned z první věty by v České republice 90 % sluníčkářů dostalo akutní žlučníkovou koliku.

5 komentářů:

 1. Je tragikomické, že takéto pomerne rozumné veci musí hlásať práve taká extrasviňa ako je Harabín. Harabín ("štetináč") je istým spôsobom génius, prežil ako jediný z Mečiarovej garnitúry, napriek veľkej snahe sa ho stále nepodarilo z Najvyššieho súdu dostať preč, a ešte každú chvíľu vysúdi sto tisíc eur od štátu ako nemajetkovú ujmu. Ako to ten chlap dočerta robí a čo na koho vie?
  hefo

  OdpovědětVymazat
 2. Pane Pecino, co Vy rikate na ten jednoznacny Magatuv antisemitismus?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nic. Nesouhlasím s ním, a právně mě nevzrušuje.

   Vymazat
  2. Diky za odpoved. Neumim takto rozlisovat, zavidim pravnikum, ze umeji.

   Vymazat
 3. V nějaké článku bylo pojednání že obři nekličkují jen při zemětřesení pak nepřežili protože neumí prchat do všech směrů jak myši.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>