DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

čtvrtek 31. března 2016

Postoj

Dopravní přestupky – čirá radost. Z authentického úředního záznamu Policie ČR:


19 komentářů:

 1. Zde vidno jest, že pomáhači a chrániči rekrutují se ze zdravého zrna národa, neřkuli z jeho genetické elity.

  OdpovědětVymazat
 2. Jo, podobných perel taky pár mám. Namátkou: „Na otázku, jaké bylo počasí uvádí svědek (policista), že bylo pěkně, jinak by nebyli venku a neměřili“.

  Svůj postoj k České republice dávám najevo takto: http://www.viribusunitis.cz/img/k-u-k1.jpeg - většinou s tím není problém, jen jednou to jakýsi aktivní PaCh chtěl odstranit. Když jsem to odmítl a navrch ho obvinil z velezrady na císaři pánu a kolaborace s okupační mocí, málem to s ním švihlo, takže mě raději nechal mě jet.

  JJ

  OdpovědětVymazat
 3. Na osla března 2016 si ale nominaci zasluhuje senátor Miroslav Antl:

  Kampaň, kterou vede rodina obžalovaného, se mi vůbec nelíbí. Pro mě je to přesvědčení o jeho vině. Jsem-li nevinen, tak v klidu počkám na osvobozující rozsudek. Tohle, co vidíme, je masáž soudu před vynesením rozsudku a je to nepřístojný nátlak na nezávislost soudu.

  Zdroj: http://hradec.idnes.cz/senator-miroslav-antl-o-vedeni-obhajoby-v-kauze-necesany-pe1-/hradec-zpravy.aspx?c=A160330_132811_hradec-zpravy_pos

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V některých případech to platí i opačně: "Jsem-li vinen, tak si v klidu počkám na osvobozující rozsudek."

   Vymazat
  2. komentar k antlovym vyjadreniam napriklad tu

   Vymazat
 4. cira radost, to je presne :) uz tak cira radost nie je, ze vela uradnikov na priestupkovych postoje a nazory s opicajtami zdiela :-/

  OdpovědětVymazat
 5. Leon Kreutzfeld31. března 2016 11:31

  To mi pripada ten vtip z 80. let, jak stoji pan na Karlove moste a zvraci do Vltavy a kolem nej jde jiny pan a rika mu: "A vite, ze se Vam ani nedivim?"

  OdpovědětVymazat
 6. Připomíná mi to výroky s. prokurátorky Ivanové (strojní zámečnice, která absolvovala jednoletou právnickou školu pracujících) z procesu Stříteský a spol (záznam rekonstrukce kteréhož k vidění na stránkách ČT).

  OdpovědětVymazat
 7. Chybí mi tam informace o postoji řidiče k Evropské Unii, stejně jako k dalším entitám. Řekl bych, že je to dost odbytá práce.

  Miloslav Ponkrác

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemyslím. Tyto detailní otázky bude zkoumat znalec.

   Vymazat
  2. rozumiem tomu spravne, ze v ramci spravneho konania si urad pribral (a zaplatil) znalca? :D

   Vymazat
  3. Ano, naštěstí na postoje ne.

   Vymazat
 8. Vladimír Hučín:
  http://vignette2.wikia.nocookie.net/necyklopedie/images/f/f0/Styky-izrael.JPG/revision/latest?cb=20081225133543

  OdpovědětVymazat
 9. Vida, nenávist k vesnici na Jemnicku. Co na to paní Věra z Plzně? Mít negativní postoj k České republice, a současně vlastnit její zřízení, to jsem viděl naposledy u Babiše…

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď už jenom uzákonit lásku k ČR a té Polici. Případně dalším obcím. Do té doby to totiž nemá (mít) na řízení žádný vliv a tedy i v zápisu to nemá co dělat, je to stejně relevantní jako psát tam například zprávy z Pakistánu nebo tabulku přeletů družic systému GPS nad Filipínami.

   Pokud někdo šel dělat k policii s tím, že k němu budou mít lidi pozitvní postoj... no, bez komentáře.

   Vymazat
 10. Mimochodem, to pokaždé rozebírá policie vaše názory k policím? Takže když se mi nebude líbit nějaká skříňka, nábytek, židle, nebo police – tak to bude policii uvádět do protokolu?

  Miloslav Ponkrác

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musíte si sepsat svou privacy polici, pak se vás to nebude týkat. :)

   Vymazat
 11. Čemu se divíte?
  Na policejní akademii vysvětluje plukovník matematickou rovnici 5-7+2=0. Nikdo ze studentů nechápe. Plukovník uvede praktický příklad : V autobusu je 5 policistů, 7 jich vystoupí. Kolik policistů musí nastoupit, aby byl autobus prázdný?

  Až se vysmějete, přemýšlejte nad významem přesné aplikace z vědeckého hlediska naprosto správného matematického příkladu do praxe. Přesnou aplikací se stává nesmyslem. To je ten rozdíl mezi teorií a praxí. Prakticky musí mít příklad znění 5+2-7=0. Pak to pochopí i imaginární policista.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>