DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

sobota 20. února 2016

Statistika

Činím bezprecedentní krok a poprvé za téměř sedmiletou existenci svého blogu zveřejňuji údaje o jeho čtenosti. Z ní je patrno, že zápas se svou grafomanickou poruchou jsem doposud ani zdaleka nevyhrál, ale nebudou-li mi čtenáři věnovat tolik přízně jako doposud, třeba se mi to podaří. Počet příspěvků jsem zredukoval z rekordních 256 v roce 2012 na loňských 150, tak teď ještě zapracovat na poklesu kvality…


9 komentářů:

 1. Fenomén blogů obecně jaksi upadá, před 5 až 10 lety každý blogískoval jako o život, dnes už naštěstí přežívají jenom úzce specialisovaní bloggeři, které čte pár skalních čtenářů.

  À propos, poněkud tápu, proč na svého náročného čtenáře jdete s nicneříkajícími počty zobrazení stránek, navíc neosekanými o vlastní návštěvy?

  Domnívám se, že printscreeny některých obzvláště vypečených vyhledávacích dotazů by se na Vašem blogu vyjímaly daleko více, pokud už máte tu potřebu traktovat na něm statistiky…

  OdpovědětVymazat
 2. Chtěl jsem dát like, ale pak jsem si uvědomil, že to nejde.

  OdpovědětVymazat
 3. Ale pánové, proč tedy můj blog čtete, když se vám tak strašně nelíbí? Snad vás to překvapí, ale není to povinné. Já, když mě něco na webu irituje, tak to prostě nečtu, nelinkuju, nesdílím, a rozhodně necítím potřebu vyřizovat si účty s autorem formou nenávistných komentářů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Technicky nejde dát like. :) zvyk z fb

   Vymazat
  2. Jémine… Za „dnes už naštěstí přežívají jenom úzce specialisovaní bloggeři, které čte pár skalních čtenářů“ byla původně závorka »(sem patří i tento blog)«, již jsem neprozřetelně smazal. Asi jsem to neměl dělat.

   Chtěl jsem pouze sdělit, že než s nějakými bezcennými čísly, která navíc obvykle nevyjadřují vzestup či úpadek webu, nýbrž pouze neovlivnitelný vnější trend (změna chování uživatelů [které přestalo bavit číst/psát blogy], nebo změna algoritmu vyhledávače), jest daleko větší legrace se statistikou vyhledávacích dotazů. Nicméně: pokud ji náhodou nevedete, věřím, že zas o tolik nepřciházíte/nepřicházíme…

   Vymazat
  3. č. 22 Proč židé stále svítí

   Můžete mi někdo prosím vysvětlit, co toto heslo znamená? Nějak si nedovedu představit, že by bylo jedno z nejvyhledávanějších.

   Vymazat
  4. Nejde o tabulků nejhledanějších dotazů, nýbrž pouze dotazů. Které jsou seřazeny sestupně podle stupně deprivovanosti.

   Dotaz 'proč židé stále svítí' by Vám možná podrobněji vysvětlil ten, kdo hledal 'žide proč delaji ukrajina'. Možná jde o téhož člověka. Ano, po smyslu vyhledávacích dotazů je někdy lepší nepátrat.

   Vymazat
 4. Vám poskytuje ochranu Rusko které si vás očividně hlídá? Zato rozvědka Ha-Mosad le-modi'in u-le-tafkidim mejuchadim vás dokáže sledovat zcela utajeně.
  DJ-Ceptor

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nevím. Podle Google Analytics mám z Israele 0,01 % přístupů.

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>