DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

úterý 15. prosince 2015

Z kroniky Popleteného Újezdu

Vzpomíná si ještě někdo z mých čtenářů na kausu přestupku, jehož se měl dopustit příliš iniciativní občan Martin K. tím, že v Pleteném Újezdu na vlastní náklady instaloval plechové schránky na psí exkrementy?

Já tedy už dávno ne, avšak Krajský úřad Středočeského kraje nelenil a po pouhém půlpátém roce o podaném odvolání rozhodl. Blahopřejeme a udělujeme příslušnému úředníkovi mimořádné ocenění tohoto blogu Slimák měsíce, spojené s právem nosit hlemýždí tykadla ve tvaru paragrafů (ne, pouze žertuji, žádnou cenu jsem mu neudělil – je třeba dbát, aby si ocenění mého blogu uchovala svou výjimečnost).

8 komentářů:

 1. Odsouzený, ale nepotrestaný. Chtějí mi zničit život, říká šéf growshopu
  http://www.lidovky.cz/odsouzeny-ale-nepotrestany-chteji-mi-znicit-zivot-rika-sef-growshopu-1eh-/zpravy-domov.aspx?c=A151215_140400_ln_domov_ogo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle soudce postačily dvouleté tahanice, které si jako zástupce největšího growshopu v Česku prožil. - potrebuje to dalsie vyjadrenie?

   mimochodom, martin maly na svojom blogu popisuje k teme zatahu na growshopy svoj pohlad na vec. pre octr to iste nebude prijemne pocitanie, otazka je kedy spravia staru na bauhaus, obi, hornbach...

   Vymazat
 2. A bude žádána nemajetková újma?:)) Vést přestupkové řízení 4.5 roku a mít onu strašnou nejistotu...:)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poslední čtyři roky už to bylo snesitelné, kvůli preklusi, ale újma tam jistě byla :-)

   Vymazat
 3. Hledal jsem M.K. pres Google, jestli jeste ma svuj web. No a nasel jsem http://www.pletenyujezd.cz/news/martin-kalenda/ - titulek je uzasny :-). Jinak z me zkusenosti male obce InfZ vylozene nesnasi a neumi podle nej prilis veci vyrizovat ... vetsinou prijde odpoved' nebo zavolaji, at' se stavite na urade a nejak se to vyresi na miste. Alespon me tedy na minimalne desitku zadosti zadna obec nikdy v souladu se zakonem neodpovedela.

  Jak to bylo s temi exkrementboxy, co tam bylo duvodem tech problemu? Je nejaka fotka jak to vypadalo?

  MH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě, klikněte si na link v postu a tam najdete i fotografii.

   Vymazat
  2. Jsem to ale slepec :), omlouvam se... MH

   Vymazat
 4. To by tak hrálo, aby nějaký občas se zasloužil o vylepšení obce! Co kdyby pak nahradil dosavadního starostu následkem oblíbenosti u lidí? Plně starostu chápu. Je třeba lidem jasně vyslat signál, že konkurovat starostovi nikdo nebude.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>