DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pondělí 21. září 2015

Stíhání Mariána Magáta nepokračuje

Neuvěřitelné věci se dějí v Praze: státní zástupkyně Zdeňka Galková zrušila obvinění slovenského extremisty Mariána Magáta, činíc tak s argumentací, kterou bychom očekávali od kohokoli jiného, arci rozhodně nikoli od ní. I na Voltaira došlo – jedním slovem nepředstavitelné!

5 komentářů:

 1. Galková => manžel Galko. Možná nějaké slovenské spiklenectví…

  OdpovědětVymazat
 2. Leon Kreutzfeld22. září 2015 10:15

  Tak tedy gratulace zavadovemu cloveku i jeho obhajcum. Kdo nekdy cetl predchozi usneseni statni zastupkyne Galkove, musi byt schockovan. Pesimiste by mozna namitli, ze v kontextu vseobecne uprchlicke hysterie dostal nejaky nabob na ministerstvu strach z nabodeni na spicaty kul, otocil korouhvickou a statnimu zastupitelstvi ted vlaje plast podle cerstveho zapadniho vetru zidokrestanske civilisace.

  Optimiste stale doufaji, ze on-the-job training pana Peciny, pri kterem si zamestnanci ceskeho justicniho prumyslu ctou misto Lenina Voltaira, ma za vysledek znatelne zlepseni posice poddanych obcanu ve styku se statni moci.

  Z toho musi mit kazdy svobodomyslny clovek radost, snad jen s vyjimkou metaru na Staromestskem namesti, protoze tam bude po pristi demonstraci pekne nablito.

  OdpovědětVymazat
 3. v ČR stíhanie nepokračuje, ale na Slovensku začalo... trestné oznámenie na Magáta podal jeden z najmenej produktívnych poslancov NR SR - Peter Osuský, ktorý je známy akurát tým, že sa pričinil o uzákonenie tzv. "osvienčimskej lži"... a OČTK poslušne plnia politickú objednávku.

  OdpovědětVymazat
 4. Zajímavé že média o osvobození Mariána Magáta už nepíší.Pouze jen to co se jim hodí.Kým je to řízené otom není pochyb.Udajně Česká Justice dostala srtach,nebot dobře ví že při případném soudu by Marián Magát měl nebývalou podporu. Jan Vrabčák Vrabec

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, raději to zametli pod koberec. Soudní estráda by byla v jistém smyslu lepší, jak toto zastavení.

   Zajímavé bude ovšem stíhání na Slovensku. Máte o tom někdo informace? Bude se v tom angažovat i pan Pecina?

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>