DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pátek 1. května 2015

Spalovač vlajky EU Jakub Svoboda definitivně beztrestný

Na Praze 1 se s tím nepárají: to, v čem státní zástupkyně Zdeňka Galková spatřovala trestný čin, vyřídili bezmála na podatelně. Škoda; těšil jsem se na zajímavý právní spor.

6 komentářů:

 1. Tomáš Marný1. května 2015 23:48

  Je to ostudný proces. Zejména bylo zajímavé sledovat, jak mladý prokurátor zdůrazňoval riziko požáru (fakt hrozilo málem zničení Prahy) a velmi pečlivě se vyhýbal sebemenší zmínce o tom, že pálení vlajky má třeba nějaký politický rozměr (to by pak musel vysvětlit, proč to není chráněný politický projev).

  OdpovědětVymazat
 2. Dlouho sem zvažoval, jestli na tohle téma přispěji, když jsem čet vyjádření Dělnické Mládéže k vlajce Novoruska.To jeden z dalších důvodů proč ztrácí lidi.Jako Kosovo je Srbsko, tak i Novorusko je Rusko! Ale teď k thématu.Když jsem viděl celé video z volebního mítinku do voleb do ep, tak co se týče hadru eu, tak o nic nešlo.Divím se, že se to vůbec řešilo.Zde šlo o jasně politickou věc.Kupodivu rozumně to bylo, takřka z podatelny smeteno ze stolu.Ale i taková zbytečná kauza, nebude Jakuba Svobody něco stát?? Právní služby nejsou zdarma:-( Proplatí mu to stát??!!! Stát který to spackal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě nebude, vše mu zaplatíme my.

   Vymazat
 3. Nacistická svastika zakomponovaná do polské vlajky není v Česku trestná!
  http://www.polskodnes.cz/komentar/polaky-ostatne-jako-cechy-obecne-stve/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. zde vlajka:
   http://www.stalo-se.cz/?p=23819

   Vymazat
 4. Asi Ne.Např.znak trojzubce je běžně na Ukrajinských spz.Na Ukrajině být fašisti můžou, jinde Ne. Podle toho jak se to Usa-Eu hodí. Ukrajinský Pravý Sektor je v roli užitečného idiota.Bojuje vlastně za Usa a Eu.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>