DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pátek 27. března 2015

Jen svých pár nepřátel mít

Coco ví, že obvinění
z přestupku není maličkost.
Přišlo nám psaní, z jihomoravského krajského úřadu, stran Cocova zaštěkání. Což není pro pravidelné čtenáře tohoto blogu zpráva nikterak překvapující, dobře vědí, že jde o závažný delikt a o opravdový právní oříšek, hard case, jakých na našem, ani nejsložitější materie se nevystříhajícím blogu, neřešíme mnoho.

Zábavným shledávám arci pasus, kde se píše, jak úředníci bystrckého úřadu způsobilí zastoupit v posici předsedy přestupkové komise vyloučenou Šárku Sedláčkovou jeden po druhém deklarovali, že nemohou, cítíce se vůči mně podjatými. Příslušný seznam s důvody vyloučení zatím nemám, leč hodlám si ho časem opatřit; prozatím se mohu než dohadovat, co tak strašného jsem, během svého několikahodinového pobytu na území Brna-Bystrce, byl učinil, a vzhledem k existenci přestupkové sankce zákazu pobytu počínám se hrozit, kam všude postupně nebudu smět.

11 komentářů:

 1. Podle všeho půjde o něco ve stylu, že paní Sedláčkovou považují za osobu sobě blízkou a její podjatost považí za sobě vlastní. Tipoval bych formu podpisového archu s podpisy všech v úvahu přiházejících úředníků pod jeden předepsaný důvod. Takové podatele je třeba od úřadu odstřihnout hned v počátku. AHL

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíte petiční akci "Pecinu v Bystrci nechceme"? Možná :-)

   Vymazat
  2. Věc je myslím, přesně opačná. Co se pana Peciny týká, všichni soudci by měli být implicitně považování za podjaté, a ten soudce, který se nakonec případu ujme, by se měl písemně prohlásit za nepodjatého a toto tvrzení argumentačně podložit.

   Vymazat
  3. Implicitní dokazování nepodjatosti soudců bych chápal u pana Fialy, který má doma plnou knihovnu nezákonných rozhodnutí naších soudů a strávil více než rok nezákonně ve vazbě a vězení. Pan Pecina je na tom podobně?

   Vymazat
 2. Jiri Fiala hlasil podobnou zkusenost na soude. I ti soudci, co ho v zivote nevideli, rdeji prohlasovali za podjate. Chudacci.

  OdpovědětVymazat
 3. Ožrala Petrásek byl vídeň jak leze do místního pajzlu v Brně-Husovicích.Toť známá čtvrt obývaná velkým počtem nepřizpůsobivých.Onen zaplivaný podnik se nachází na Tomkovo nám.poblíž autobazaru.Má Červenou fasádu.Návštěvníci tohohle podniku se většině rekrutují z "opravdové smetánky"Opilí stavební dělníci ukrajinské narodnosti, naši"milí"nepřizpůsobiví spoluobčané a vypadá to že i státní zastupci.Vskutku"elita" ps:rozhodně nic proti našim legálním dělníkům!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. konkrétně prý vcházel do tohoto objektu

   https://www.google.cz/maps/@49.21503,16.639355,3a,75y,61.32h,90t/data=!3m4!1e1!3m2!1shMH1nDB4Pp5XuHeGpw5V1A!2e0!6m1!1e1

   jen ten pajzl tam nějak chybí

   spíš bych viděl souvislosti mezi logem tiskárny Helbich (pan Kamas si určitě rád vzpomene na svého věřitele :-) na objektu, logem téže tiskárny na tomto plakátu

   http://www.obec-skrchov.eu/wp-content/Rusalka-Stvolov%C3%A1-2014.jpg

   a touto fotografií s Petráskem

   http://blanensky.denik.cz/galerie/ve-stvolove-odehrali-rusalku-v-podani-obrich-marionet.html?mm=5510834

   Vymazat
  2. Petrásek si asi dal na kuráž a pak šel navštívit lehké děvy.Ono některé podniky tohohle typu mívají také červené fasády.Chápu tedy že se jedná o věc osobního charakteru ;-)

   Vymazat
 4. K nebezpečnosti Cocova počínání si dovolím citovat z authentické policejní zprávy o podobné událost v Chotěboři: "U Břevnické přehrady kousl pes mladou ženu do nohy, která zde probíhala po veřejném prostranství." Takhle by to nenastylisoval ani Felix Holzmann ve zprávě o požáru.

  OdpovědětVymazat
 5. tomu se fakt nedá odolat

  http://narodnidemokracie.cz/wp-content/uploads/2015/04/20150331_152644.jpg

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leo Tydlitát4. dubna 2015 23:29

   Anežka Hrůzová rozhodně má svých pár přátel…

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>