DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

neděle 8. února 2015

Ze společenské rubriky

Včera  v odpoledních hodinách se v luxusní restauraci v Praze uskutečnila oslava vítězství v kause Hitlerových projevů. Jak to při podobných příležitostech bývá, stoly se pod jídlem a pitím prohýbaly a šampaňské teklo proudem.

Minutou ticha jsme uctili památku Jana Petráska, který v této kause zaznamenal povážlivé jubileum: z deseti mých klientů, které obžaloval, padl desetkrát zprošťující rozsudek, takže na ukazateli skore svítí průběžný stav Petrásek–Pecina 0:10.

12 komentářů:

 1. Nějaké závadové dorty nebyly? :-D

  OdpovědětVymazat
 2. zatímco u Gogola bylo asi (a nejen) včera smutno :-) . Nicméně tato kratochvíle mnohdy alkoholem ovíněného státního zástupce Jana Petráska, kterého se zastala i ministryně spravedlnosti bude náš stát trochu bolet na případném odškodnění. Jemu je to v podstatě jedno, protože tohle za něj zacvaká daňový poplatník. Asi bych Vás pak poprosil o zveřejnění konečné částky za odškodněné klientů, které obžaloval, abych mohl s upřímnosti mi vlastní něco hezkého napsat na ministerstvo spravedlnosti :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Glückwunsch, Herr Doktor ..!

  :D

  OdpovědětVymazat
 4. To: Anonymní 8. února 2015 9:38
  Raději na ministerstvo nepište. Pokud je skore Pecina:Petrásek 10:0, ale skore X.Y:Petrásek je na straně Petráska nenulové, je jasné že viníkem tristního skore Pecina:Petrásek je Pecina. Ještě by tu škodu mohli vymáhat po něm :-)

  OdpovědětVymazat
 5. "Chudák"Petrásek.Jsou pouze 2.možnosti.Buď je hloupej nebo je tichý příznivec ultrapravice.Nic mezi tím.Pokud bych měl nějaký soudní problém,vyžádám si jako st.zás-tupce Petráska.S ním to vždy vyhraji:-) Bude i oslava pro čtenáře? ;-)

  OdpovědětVymazat
 6. Honzíka je mi líto, on se chudák tak snaží, je takový spravedlivý a nic mu nevychází. Co mu zbývá jiného, než utápět žal u Gogola?
  Chybou ale je, že nebude hradit škodu, kterou svým jednáním způsobil, aby taky jeho rodina pocítila, jak je tatínek v práci úspěšný...

  OdpovědětVymazat
 7. Moje obrovská gratulace a škoda, že jste nebyl mým právním zástupcem, snad někdy příšte )) Gratuluji a upřimě přeji jen podobné uspěchy!

  OdpovědětVymazat
 8. ale ved predsa dostane odmenu od statu ked im vlada schvalila 1,3 miliardy ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nerad bych se mýlil, ale podle všeho nejde o odměnu, ale o dluh státu vůči zaměstnancům

   Vymazat
  2. Je to spíš loupež, ale co už.

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>