DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pátek 5. prosince 2014

Prapor s ozubeným kolem opět u krajského soudu

Boží mlýny melou prý pomalu, ale co je to proti mlýnům české justice. A tak dodnes není pravomocně rozhodnuto v kause závadového mávání praporem Dělnické strany, kteréžto se mělo odehrát před na demonstraci konané před čtyřmi lety a dvěma měsíci. Okresní soud v Mostě, jak jsme informovali, samosoudcem Pavlem Plchem rozhodl o postoupení věci přestupkovému orgánu, státní zástupce proti tomu podal stížnost (jejímuž odůvodnění při nejlepší vůli nedokáži plně porozumět) a obžalovaní se k němu vyjádřili, načež je na tahu znovu Krajský soud v Ústí nad Labem.

8 komentářů:

 1. Když jsem četl výtvor soudce Plcha, musel jsem se po chvíli vrátit na začátek dokumentu abych se ujistil že čtu rozsudek, a ne obhajobu. Poměrně mile překvapil.

  OdpovědětVymazat
 2. člověk si přečte stížnost, pak tuhle "novinku" ... a je jasné, že SZ si vpodstatě může dělat úplně co chce ...

  http://www.novinky.cz/domaci/355442-netrestejte-zalobce-za-neuspech-pred-soudem-zacnou-se-bat-varuje-nss.html

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to je velmi vzacné.Snad p.soudce nedostane"pojeb"L.Šlégrová a další.Prý z Dsss vystoupili,nebo byli vystoupeni.Nevím proč?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebude to tím, že si buduje DSSS novou image, image "socialismu s lidskou tváří"? Není to taková zastuzená "čistka"?

   Vymazat
 4. Může mi někdo vysvětlit rozdíl mezi SZ státním zaměstnancem soudcem, SZ státním zaměstnancem zástupcem? A jiným SZ státním zaměstnancem... ? Všichni přece patří do stejného ranku. Všichni SZ brání svůj stav (rozuměj cech SZ - státních zaměstnanců) své daňové příjmy a rozpočty...

  Petr V

  OdpovědětVymazat
 5. Škoda, že je ten rozsudek naskenován v tak nízké kvalitě. Obsahem je to dílo, které vlévá do žil naději, že elementární svobody ještě nejsou v této zemi ztraceny a že na soudech sedí i rozumní lidé.

  OdpovědětVymazat
 6. Mám technický dotaz: Ve "štítcích" uvedených pod článkem máte uváděna celá jména zainteresovaných osob, v dokumentech v pdf jsou tyto osoby důsledně anonymizovány. Proč to? Povinnost mlčenlivosti advokáta?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, účelnost. Nechci jeden dokument anonymisovat víc než jednou, pro různá použití.

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>