DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

středa 26. listopadu 2014

Petrásek dostal výtku

Za to, jak se státní zástupce Městského státního zastupitelství v Brně Jan Petrásek ve styku se strážníky choval, dostal prý od své šéfky výtku podle § 30 odst. 3 zákona o státním zastupitelství. Čímž se kausa Coco chýlí k závěru: Petráskovo přestupkové řízení bylo zastaveno, za své opilecké entrée byl tento – nepočítáme-li nehynoucí popularitu na YouTube – oceněn výtkou, a poslední, co je nutno učinit, je přísně potrestat pejska, neboť ústa si na státní orgán žádný ratlík otevírat nebude.

23 komentářů:

 1. Tak to je pr.el.Jeho Šéfova to vyřešila shalamounsky.Škoda že média o cause projevy neinformovala komplexně, i z coco cauzou.V tomhle případě vše souvisí se vším.Média potom neinformuji komplexně,záměrně.Neboť vydavatelé by v očích veřejnosti byli populární a státní instituce by byli pro smích.To je jeden z mnohých důkazů že média nejsou nezávislá ani náhodou!Jak některé se tím vychloubají.Na kom jsou závislá,je zasvěceným dobře známo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pomožte nezasvěcenému: na kom jsou media závislá?

   Vymazat
  2. Mohu se dotazat, zda je proti tomu vyrozumneni KSZ mozne podat jeste nejaky podnet nebo to je konecne. Pokud ano, prosim podle jake pravni normy.

   Vymazat
  3. Je to definitivní, Petráska nyní chrání zásada ne bis in idem.

   Vymazat
  4. Takže se s tím už nedá vůbec nic dělat, žádným jiným způsobem?

   Vymazat
  5. Je škoda, že jste nemohl Vy, nebo jednatel společnosti Guimedia pana Kamase pokárat před nastoupenou firmou a tím ukončit tu soudní eskapádu.
   Nebo že by se pánové pokárali navzájem a po obědě si nedali viržinko.

   Vymazat
 2. Kez by krome vytky dostal i rozum!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babička říkávala " Kde nic není, ani smrt nebere"...

   Vymazat
 3. Petraska sice tato zasada chrani, nicmene nemusi chranit jeho nadrizene... tusim ze ten skutek se jmenuje nadrzovani.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nadrzovani? A kam by se to podalo na VZS a podle jakeko pravniho predpisu?

   Vymazat
 4. Jest-li je ten jeho výstup "drobným" prohřeškem, tak na kárný návrh je asi třeba, aby ty strážníky zastřelil, že? Docela hodně přes čáru, toto.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prectete si, co vsechno karne senaty na NSS nechaji byt. Toto byl doopravdy "drobny prohresek." Za zastreleni by mu asi snizili plat tak 10% na dva mesice a to jeste neni jasne.

   Vymazat
  2. Tak urcite, byl to relativne drobny prohresek. Kdyz se muze ozrat a vytahovat president bojujici demokracie, proc by se nemohl ozrat a vytahovat na poddane i jeji zbrojnos?

   “Delejme ze sebe blbce, on nas stejne narod rad mit nebude,” jak rika herec Vitezslav Jandak.

   Vymazat
  3. Soudruh president může, ten není jakkoli trestně odpovědný, kdyby konal cokoli, jediným trestem může mu být ztráta presidentského mandátu, no, prokurátor není president.

   Vymazat
  4. Vp. Sudak, myslim, ze president by se nemel chovat jako blb ani kdyz neni trestne odpovedny. A kdyz se tak chova, tak je v ramci nastavenych standartu relativne maly prohresek, ze se tak pak chovaji i jeho zbrojnosi.

   Vymazat
  5. Asi jo, každopádně, k vůli takovým blbům lituji, že byl zrušen dráb, karabáč a dereš.

   Vymazat
 5. Tyjo, už s tím čoklem běžte do háje.

  OdpovědětVymazat
 6. Když jste tady nakousli Prezidenta.On je jak oheň a voda.Na jednu stranu uráží a plive na nacionalisty,kteří mu mimochodem dali hlas.Tak za dobrotu na žebrotu.Uráží i ty co nesouhlasí z vojenským dobrodružstvím našich žoldnéřů ve službách natousa.Na druhou stranu je zas pro Ruský a pro Putinovský.Což je dobře.Snaží se zachránit podniky co tam vyváží.Západ ten nám nepomůže.Tak ten Zeman je jak Jekyl&Hyde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebude to tím, že na alkoholiky není spoleh?

   Vymazat
  2. Asi ano.Zeman,Petrasek atd.

   Vymazat
  3. No, právě, a když může být notor produkt na hradě, proč by nemohl být na OSZ?

   Vymazat
 7. V tuto chvíli má Petrásek na sajtu o jeden štítek víc než Hitler. Gratuluji :)

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>