DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pátek 5. září 2014

Tisková zpráva k procesu s vydavateli Hitlerových projevů

K pondělnímu hlavnímu líčení jsem si dovolil vydat tiskovou zprávu. Věřím v důstojnou a hojnou účast veřejnosti: ostatně atrakcí bude nepočítaně. S výjimkou ratlíka Coco, který se předběžně vyjádřil, že se roku nezúčastní (ač by vzhledem ke svým rozměrům mohl být snadno pronesen v kapse), přijdou všichni: znalec Uhlíř, státní zástupce Petrásek, určitě i aktivista Navara, a pochopitelně i já.

Takže kdo můžete, těšíme se na vás v pondělí v devět v Pořízkovi.

13 komentářů:

 1. Coco by mohl být pronesen v kapse kabátu, avšak neměl-li by na sobě psí známku, a není-li očipován - obojí obsahuje kov a příslušníci justiční stráže by chtěli, při prohlídce, vidět, co že to v té kapse pípá. Kdyby byl pak v tomto ustanoven pes, nevím, jak by to rozchodili...

  Mohl byste však argumentovat, že když byl vpuštěn takový Navara, toto je mnohem inteligentnější, mírumilovnější a bezpečnější stvoření.

  OdpovědětVymazat
 2. „Nebo snad chceme, aby před soudy v posici znalců vystupovaly takto morálně kompromitované osoby?“ Proč argumentovat ad rem, když lze argumentovat ad hominem..

  „A ostatně, nemůžeme-li znalci věřit jeho fakturu, proč bychom mu měli věřit v tom, co do svého posudku napsal?“ Irelevantní závěr (V lékařské zprávě je špatně napsané datum. Z toho vyplývá, že se lékařské zprávě nedá věřit).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chyba v datu a chyba v kalkulaci odměny (ve prospěch odměňovaného) jsou poněkud nesouměřitelné situace. Argumentace ad personam je v případě znalců naprosto případná, protože na jejich osobní integritě přímo závisí věrohodnost posudku.

   Vymazat
 3. Ma Babicka se narodila v Leningradu.Pak trpela blokadu ve Stalingradu.Ded byl Rusky letec.Prezil,a pak delal dispecera u Aeroflot(u nas Csa)A to mam byt jako p.Neznalek Uhlir Mstitel???Nee,Ja jsem na Opak-Ctitel.8.9.prijdu podporit gm.Pokud se divam objektivne,ten Soud ani nemel byt! Jsem presvedcen ze je to politicka objednavka.Fandim GM at svitezi svoboda slova!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Nevim nakolik si novináři vzali tiskovou zprávu k srdci.
  http://www.novinky.cz/krimi/347108-hitler-je-lepsi-znacka-nez-coca-cola-hajil-se-u-soudu-vydavatel-projevu.html

  OdpovědětVymazat
 5. Historik u soudu: V knize Hitlerových projevů chybí kontext
  http://zpravy.aktualne.cz/domaci/historik-u-soudu-v-knize-hitlerovych-projevu-chybi-kontext/r~23713096374111e48975002590604f2e/

  OdpovědětVymazat
 6. Historik Uhlíř: Komentáře lze číst i tak, že Hitler byl hodný strýčekhttp://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/285482-historik-uhlir-komentare-lze-cist-i-tak-ze-hitler-byl-hodny-strycek/

  OdpovědětVymazat
 7. Tak Lidi tuto Stredu 10.9.14.v16:00 se na polnim soude rozhodne zda plati svoboda slova ci nikoliv.Lidi Prijdte podporit v16h Tuhle stredu.Je to dulezity! J.Vrabec

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak pokud vám jde skutečně jen o svobodu slova, pak doporučuji číst volební programy / a v případě potřeby sepsat vlastní / a účastnit se voleb do Poslanecké sněmovny. Budete mít mnohem větší šanci ovlivnit hranice svobody slova než tím, že půjdete ve středu k soudu :-)

   Vymazat
  2. Anonymní 22:07 se svobodou slova nepostupujte nahoru, jinak vám přistřihnou křídla. Lidé si u nás užívají naprostou svobodu slova, bylo to tak za každého režimu. Člověk si prostě potřebuje ulevit. Moderní technika se stále vyvíjí a bojující demokracie se brzy dostane i do těchto přátelských a rodinných kruhů. Dnes vás pouze odstřihnou od informací, naštěstí jsou lidé kteří se s naší demokracií perou. Kamínek.

   Vymazat
 8. Taky sem se ucastnil pane.Spr-Rsc,Dsss,Ale Lidi asi jako vy porad ziji v Matrixu a prijimaji jen to co jim ulhani novinari naserviruji!Pane kdyby jste se vic zajmal a nejen o tuhle kauzu,koukal by ste jaka je realita.Jit podporit politicke obvinene je dobre.Jen sedte dal na gauci a konzumujte nesmysli tv nova judea dal.

  OdpovědětVymazat
 9. pan Soudce nepodlehl zadnemu tlaku,a rozhodl spravne.Je to vzacnost,Ale zazraky se deji.Pro samotneho pana Petraska by bylo rozumnejsi kdyz se neodvola a necha to tak.Jan Vrabec

  OdpovědětVymazat
 10. Hrnky s Hitlerem prodává člen svazu bojovníků za svobodu
  http://www.info.cz/cesko/bizarni-kombinace-hrnky-s-hitlerem-prodava-clen-svazu-bojovniku-za-svobodu-ktery-uctiva-odboj-10015.html

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>