DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

středa 17. září 2014

Ministerstvo vnitra chce jen naše dobro

Pro obzvláště odolné čtenáře tu máme čerstvé zprávy z registračního řízení našeho Sudetoněmeckého krajanského sdružení v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.

Ministerstvo se ústy Václava Henycha podivilo, co že nám vadí, když vůbec k žádným obstrukcím z jeho strany (už pět let) nedochází a vše se děje přesně podle zákona a k našemu prospěchu. Jsme arci jiného názoru a nyní budeme čekat na rozhodnutí soudružek soudkyň.

4 komentáře:

 1. Kolik ministrů se musí v průběhu registrace sdružení ještě v čele resortu vystřídat, aby délka tohoto řízení byla i pro samotné ministerstvo nepřiměřená? Dalších pět?

  Jan Angelovič

  OdpovědětVymazat
 2. Co lze také čekat od tohoto úředníka známého hlavně v roli znamenitého počtáře :-)

  Richard

  OdpovědětVymazat
 3. V Cr je velka averze vuci Sudetenland.Coz chapu.Uprimne Sudety bych nevracel a nechal jak to je.I kdyz jsem vasnivi ctenar gm.Tohle je jedina vec,se kterou s vami nesouhlasim.Jinak vam fandim ve vydavani knih.

  OdpovědětVymazat
 4. A já si myslel, že v Česku existuje demokracie a svoboda slova. Už se toho asi nedožiji.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>