DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

středa 10. září 2014

Lucie Šlégrová a její komplicové byli znovu zproštěni obžaloby

Blesková zpráva od mosteckého soudu: celé tříčlenné spiklenecké centrum závadových osob kolem Lucie Šlégrové, které v r. 2010 na veřejnosti mávaly praporem s logem Dělnické strany, bylo dnes samosoudcem Pavlem Plchem opět v plném rozsahu zproštěno obžaloby.

Připravujeme podrobnosti, včetně zvukových záznamů.

Aktualisováno.
Následně bylo zjištěno, že soud obžalované nezprostil, nýbrž postoupil jejich věc jako podezření z přestupku mosteckému magistrátu (což je naprosto formální, žádný přestupek, jehož by se mohli dopustit, neexistuje). Zvukový záznam ústního odůvodnění usnesení (cca 14 minut, MP3).

Záznam, ač technicky nepříliš kvalitní, si rozhodně poslechněte, soudce Plch se nebál nazvat postup policie tím, čím ve skutečnosti byl, tedy fakticky účelovou kriminalisací nepohodlných osob, a vymezil se i proti předchozímu rozhodnutí krajského soudu, který mu uložil provést zcela nesmyslné dokazování znaleckým posudkem.

Byl bych šťasten, kdybychom takové soudce měli např. na Ústavním soudu: taláru ústavního soudce by byl Pavel Plch hoden určitě spíš než takový Jan Musil.

4 komentáře:

 1. Rozsudek by nebyl? Nebo se ceka na doruceni stranam?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozsudek bude doručen do měsíce, pak ho zveřejníme.

   Vymazat
 2. No Tomáši, právě od vás dostal soudce Plch polibek smrti polibek. To nebylo chytré, takto zastrašíte ostatní rozumné soudce:)

  cnemo

  OdpovědětVymazat
 3. Konečně někdo dostal rozum.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>