DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

úterý 26. srpna 2014

Hrách na stěnu aneb Znovu ke zprávě židovské obce

Stávám se obsedantním kverulantem, což je zřejmé z toho, že místo, abych se spokojil s odpovědí předsedy Rady České televise Jaroslava Dědiče (jakožto bývalého televisního revolucionáře osoby pro tuto posici nadmíru kvalifikované) na svou stížnost ve věci podvodů ve výroční zprávě židovské obce, jíž jsem byl nepokrytě poslán do háje, případně do míst popsatelných terminologií lidské anatomie, píšu Radě znovu. Proboha, proč?

P.S.: Kvalitu dokumentu omluvte. Je skutečně slepovaný, ale nikoli proto, že bych ho, vyňav jej z obálky, ve vzteku roztrhal (tak daleko moje psychosa dosud nepostoupila), ale berte to tak, že i scannery mají své dny.

13 komentářů:

 1. Máte štěstí, že vzhledem ke svému osobnostnímu profilu budete muset na stěnu naházet ještě mnoho hrachu, než budete označen za antisemitu ;-)

  -es-

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslim, ze se mylite. Pokud se nekdo projevi jako antisemita, je proklet s okamzitou platnosti a vse dobre je zapomenuto. Prikladem budiz spisovatel Bretislav Olser, kdysi verny pritel Israele, ktery provedl "coming-out" a stal se z Pavla Savlem.

   Vymazat
  2. Řekl bych, že v tomto případě bude zvolena metoda "ticho po pěšině" a čekání budoucího vývoje. Pan TP zatím bude přeřazen do šuplíku "podezřelé, vnitřně rozpolcené existence, zvýšený dohled" :-)

   -es-

   Vymazat
  3. V tom šuplíku se pan TP nalézá nejpozději od okamžiku, kdy svou zprávu o tom podvodu zveřejnil. Ale spíš si myslím, že je tam od té doby, co se nějak příliš živě zabývá osudy pravicových extremistů, jako jsou nálepkoví zločinci a jiní podlidé.

   Vymazat
  4. Není antisemitou ten,kdo kritizuje Žida a jeho názor se liší od toho co libo oušku židovskému jest.Pouze ten,kdo vysloveně usiluje a nabádá k fyzickému násilí proti tomuto etniku může být za antisemitu či rasistu považován. Bohužel zvrácené myšlenkové pochody sionistů poznamenané neustálým se zapouždřením do témata opakovaného jako kolovrátku klikou točení jsou přežité a odsouzené na okraj reality dnešních dnů.Jinak to,že tyto stránky jsou pod sledovacím režimem příslušných služeb je dlouhou dobu známo.Kdo tady ale dělá něco špatného,nevím.

   Vymazat
 2. Jste sice fakt kverulant, ale nepředpokládáte, že se ČT v Událostech vyhlásí, že Židovská obec ve své zprávě záměrně podváděla, že ne? To by chlapci přišli o místo:)

  Mimochodem, nešlo by je zažalovat za šíření rasové nenávisti?

  BTW, na Vašem místě bych si nechal prohlédnou byt odbornou firmou na hledání odposlechů, přehodnotil veškerou domácí elektroniku a za hotovost nakoupil pár předplacených telefonních karet pro důvěrné hovory:) Na žebříčku "společenského zla" nezadržitelně rostete, to nemůže zůstat bez následků!

  cnemo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli si myslíte, že se u nás najde státní zástupce ochotný žalovat židovskou obec za šíření rasové nenávisti, tak směle do toho.

   Vymazat
 3. Tenhle blog mám rád, ale je mi podezřelé, že po TP ještě nejdou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a z ceho soudite, ze nejdou?

   Vymazat
  2. Protože, ty na které bylo opravdu spadeno buď po vykonstruovaném procesu sedí nebo záhadně zmizeli.

   Vymazat
  3. Tak na vykonstruovaný proces nemají, a aby ho "uklidili", na to je toho ještě hodně málo.

   Vymazat
 4. Ja vam nevim. Jestli vliv pana Peciny neprecenujete. Jeho blog je sice zajimavy az prukopnicky, ale na celkove deni a nalady ve spolecnosti zcela bez vlivu. Media jej take drzi v blokade, takze v zasade neni co resit. A aspon se kverulanti a nespokojenic maji kde vynadavat a jsou zaroven pod kontrolou. Tak proc tu situaci nejak menit? Tim spis nejakym drakonickym opatrenim? Na to je vzdycky dost casu.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>