DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

středa 9. července 2014

Kárné provinění

Ne, tahle země opravdu není Uganda, Pobřeží slonoviny ani Burkina Fasso – ač je často nesnadné tomu uvěřit. Příkladmo nad zprávou o kárné žalobě, jíž byla státní zástupkyně Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 1 Šárka Pokorná viněna z toho, že prozradila informace o policejní akci – policii. V dalším stupni by mohl být někdo obviněn z toho, že prozradil informace o trestním řízení soudu…

3 komentáře:

 1. Spis bych to cetl tak, ze obe pani prokuratorky si asi do oka nepadly..

  OdpovědětVymazat
 2. Neznam podrobnosti o tom, co padlo ci nepadlo. Ale princip need to know, kdyz dojde na agenty a planovane velke akce, plati i uvnitr bezpecnostnich slozek a kazdy profesional by to mel chapat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pak byste musel mít zaviněné porušení povinnosti tyto informace utajit, což, jak se podle novinářského podání jeví, prokázáno nebylo.

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>