DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pátek 30. května 2014

Ministerstvo vnitra podalo kasační stížnost

Novou obstrukční techniku zvolilo ministerstvo vnitra, které ani po třetím neúspěchu u soudu nepolevuje ve své snaze nedovolit našemu Sudetoněmeckému sdružení v Čechách, na Moravě a ve Slezsku činnost.

Přestože rozsudek je v jeho prospěch (nemusí registrovat, může počtvrté odmítnout), podalo proti němu kasační stížnost. Tu by měl projednávat osmý senát Nejvyššího správního soudu ve složení Michal Mazanec, Jan Passer a David Hipšr, tedy to nejhorší z bojující demokracie, co u tohoto soudu působí.

Reagujeme poněkud sžíravě formulovanou replikou.

2 komentáře:

  1. U nás je zákon propleten stále s politikou. Demokracie je tak opatrná, že převzala pro jistotu totalitní zvyklosti. Přejmenování komunismu na demokracii, bylo zbytečné, podle své vnitřní ideologie klacky pod nohy hází beztrestně dál. Demokracie si sama vybírá kde bude demokratická. Ukamínek

    OdpovědětVymazat
  2. Jestli by ta žaloba na zneužívání úřední pravomoci neměla už být podána. Ono jít osobně s kůží na trh je dost rozdíl proti zaštiťování institucí.

    OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>