DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pondělí 12. května 2014

European Grassroots Fraudsters Movement a sdružení Konexe uvádějí plus Něco zábavného nádavkem

Tohle je tak komická zpráva, že jsme si prostě nemohli odpustit s čtenáři se o ni podělit: občanské sdružení Konexe o. s. nám dobře známých aktivistů Miroslava Brože a Ivany Čonkové provedlo terénní průzkum stavu diskriminace v ústeckých barech a šokující závěr, že k rasové diskrimaci dochází v padesáti procentech z nich, poté intimovalo do Paříže organisaci European Grassroots Antiracist Movement (EGAM), s níž dlouhodobě spolupracuje, zajistivši tak České republice nelichotivé poslední místo v pořadí testovaných zemí v následně vydané tiskové zprávě. Že se pokus uskutečnil přesně ve dvou barech, sdružení doplnit opomnělo. Nám nezbývá než vyjádřit podiv nad tím, jak může EGAM spolupracovat s tak absolutně nedůvěryhodným partnerem, jakým jsou Brož a Čonková, a s napětím čekat, jak skandál pojednají na tradičně objektivním serveru Romea.

Pěkný úlovek se podařil i Lukáši Beerovi, vydavateli Našeho směru. Jím traktované komentované vydání projevů Josepha Goebbelse ilustruje, že v zemi s infantilní a stádovitou populací zřejmě nelze jinak, než se chovat infantilně a stádně. Four legs good, two legs bad. Béé! Béé! Béé!

1 komentář:

 1. Nevladni organisace proti rasismu, EGAM, zamestnava z vetsiny naruzovele naivni humanisty, co se cerstve vylihli v nejake evropske universite.. Ja jsem skodoliba a tak cechackum tuto ostudu preji , protoze mnoho jich opravdu xenophobni je.

  M.Broz je prece ten, co si objednal cele namesti natrvalo, jen aby tam nemohli pochodovat nackove, coz je hloupy odpor a mel by byt i nezakonny.
  Zalobnickovat u nejake francouzske humanitarni organisace na cesky zabavny podnik je tez ubohe..Testovat rasismus v barech a priste mozna i v bordelech ? Jako ze ceske prostitutky odmitaji cikanske zakazniky ??
  Urcite by se nasel lepsi priklad rasismu v CR, ktery by neschazoval Cesko celkove.

  Pan Lukas Beer se ale taky trochu potrapnil, pac hned hodil falsifikatni bobek na Borise Bibrateho, coz mne otravilo a obrnilo k Beerove propagande.. Uhlir a Beer jsou stejni bojovni kohouti, byt prichazeji z naprosto odlisnych dvorku...

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>