DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pondělí 23. prosince 2013

Pour féliciter 2014!

Všem svým národům (opravuji: čtenářům) přeji krásné a požehnané vánoční svátky a šťastný nový rok, v kterémžto přeji, logicky arci odděleně: extremistům mnoho hodnotných závadových zážitků, bojovníkům zostřené demokracie armádního typu aspoň jednoho nového znalce, který  je nebude uvádět do rozpaků tím, že si za posudek vyúčtuje šestnáct hodin denně, a zároveň nebude působit u soudu dojmem, že mu cestou ukradli šaškovskou čepici, monarchistům korunovaci, komunistům komunismus, ekologistům globální oteplení, energetickým společnostem a na ně napojeným politickým stranám globální ochlazení, Andreji Babišovi čisté lustrační osvědčení, Miloši Zemanovi stabilitu, politickou i vestibulární, tunelu Blanka světlo na konci, Ivo Ištvanovi více odposlechů a schopnost konečně na jejich základě někoho dostat do jiné věznice než vazební, Robertu Šlachtovi počitadlo kliků na fotobuňku, Miloši Čermákovi za jeho žurnalismus aspoň drobné ocenění, třebas jen Pulitzerovu cenu, Ivetě Bartošové nové plavky, Řezníkovi do sklepa Kláru Samkovou, Kláře Samkové ex offo Řezníka, no a všem ostatním štěstí, zdraví, radost a humor, kteréhož nám bude v následujícím roce velmi zapotřebí.

20 komentářů:

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. Také Vám, pane Pecino, vše nejlepší, hodně zdraví a sil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přidávám se s přáním všeho dobrého, vážený pane Pecino!

   Vymazat
 3. Trochu pozdě, to jste sjetej nebo katolík?!? Slunovrat byl v sobotu v 17:10.

  OdpovědětVymazat
 4. Diky, napodobne! Co prejes nam, pravoslavnym krestanum?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aby lžipapež František poznal, že žije v bludu, a bos se vydal do Moskvy činit pokání.

   Vymazat
  2. Bude i přání pro kopty?:D

   Vymazat
  3. Dokud se neprokáže opak, budu mít za to, že koptští křesťané tento blog nečtou.

   Vymazat
  4. Do následujícího roku 2014 mnoho zdraví,štěstí a pevnou vůli se ctí hájit pravdu!Díky za vše.Možná by jste byl překvapen kolik máte příznivců,bohužel obavy z perzekuce nedávají jim prostor se projevit.

   Vymazat
 5. Ja bych pral Klare Alzbete Samkove, aby ji to preslo. :-D

  OdpovědětVymazat
 6. Tak uz mne napadlo, pane Pecino, co Vam budu vinsovat pro pristi rok.
  New roomate !!! Noveho spolubydliciho, jako jsou zde v TV poradech .
  Tim navrhuji, at se k Vam nastehuje pan Krystlik...Budete neustale obklopen brumlavym hlasem Tomase Mentora, vysvetlujici co se presne a zarucene udalo v Protektoratu a kdo ze je nacionalisticky pitomec . Jako radio Jerevan, ktere se neda vypnout.. O tom mokrem hadru to ted nebudu rozvadet, ale pozor na Vase damske navstevy krehkych divenek !!
  Intelektualni souziti aktivistu pak bude provazeno nekonecnymi rekonstrukcemi z dob Protektoratu. ..Uz vidim, jak povinne vazite potravinove pridely na kuchynske vaze, debatujete o rozdilech pro Nemce- o kolik vice dostavali rissti Nemci marmelady a pak pocitate presne dekagramy na ceske pridely, kde bylo vice tuku...A budete muset jist jako za Protektoratu.....(Toto z meho prani vyjimam. . Oba potravinove pridely se rovnaji diete, coz by bylo devastujici pro briska obou panu...)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snažíc se být vtipnou, jste toliko trapná.

   Vymazat
  2. To si mne neprejte, pane Pecino,
   az se budu snazit byt vlezle vtipna...:-)

   Vymazat
  3. Vlezle vtipná znamená pak vlezle trapná? Huh?!

   Vymazat
  4. ..."Vlezle vtipná znamená pak vlezle trapná? Huh?!"
   Boze, tak budu ke vsemu jeste i vlezle trapna, no a co ?
   Anonymni Huhlaci si to uz prokadruji....:-)

   Vymazat
  5. K věci samé pouze podotýkám, že v Belgii a Holandsku si lidé v době, kdy se v Protektorátu řešily nedostatečné potravinové příděly, vařili polévku z trávy, a v Polsku v době, kde se Češi dojímali nad Cirkusem Huberto a bavili se Saturninem, vycházel jinak než v němčině tak nejvýš Měsíc. Tedy bych, nechtě být vnímán jako imbecil, cudně mlčel.

   Vymazat
  6. Tak nevim, jak jste byl vniman Vy, vazeny pane Pecino ,
   treba tou slusnou pani Emou, kdyz jste cudne mlcel a nenapomenul p.Krystlika, na Vasem webu, kdyz nadaval mirne a nesmele diskuterce do hloupych hus. :-))

   Tomasku, uz se zacinate i opakovat, stejne jako pan Krystlik..:-(
   Citaci o polevce z travy si jasne pamatuji z Vasi konversace s p.Maresem na Debatnim Klubu, pri probirani tematu cesky Protektorat, raj na zemi. ..Skoro stejne vyjadreni... O Circusu Umberto a Saturninu ponekud zmenil , na Deb.Klubu jste tato dila jen pochvalil - zapomnel jste vsak opetne vysvetlit ctenarum, --dulezite - jak vzniklo ceske prislovi "Ma maslo na hlave":..:-)

   Vymazat
  7. Milá Danielo, moje, byť opakované, argumenty, mají určitou hodnotu. Vaše osobní útoky jak mne, tak čtenáře, pouze obtěžují – nebo si myslíte, že předchozí text někomu něco přinesl? Vaše příspěvky zde i nadále přivítám, ale snažte se, prosím, aby byly věcné a měly nějakou "přidanou hodnotu".

   Vymazat
  8. Prominte, to ale neumim, p. Pecino - snazit se o vecnost a pridanou hodnotu . Pac pak uz by to nebyla zabava a nakonec jeste zacnete vyzadovat DPH..:-)
   Ale uznavam, ze si zaslouzite hodnotnejsi prani.

   Vazeny pane Pecino,
   do noveho roku 2014, prave ted prichazejiciho,
   Vam preji hlavne zdravi, coz je nejdulezitejsi ze vsech lidskych prani, - at uz zdravi tela ci ducha,
   abyste mohl i nadale cinit to, co vas bavi, k cemu citite sve poslani a zaroven tim prinasel lidem kolem Vas radost, pouceni, pomoc i dobrou naladu.
   Stesti jako motylek se pak snese samo...   Vymazat
  9. Děkuji, Danielo, i vám hodně štěstí!

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>