DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pátek 20. prosince 2013

Policie poskytla první informace k databasi Očista

Policejní presidium přestalo klást odpor a poskytlo nám všechny informace týkající se database závadových osob Očista, o které jsme žádali ([1], [2], [3]). Jsme však zvědaví a proto se ptáme dál.

17 komentářů:

 1. "Jsme však zvědaví..." Kdo je to my? Vy máte nějakého domácího mazlíčka?

  OdpovědětVymazat
 2. Já a moje ego :-)

  Jen žertuji, jde o plurál modestiæ.

  OdpovědětVymazat
 3. Děti Země: Lubomír Fojtů z Ředitelství vodních cest pohrdá soudními rozsudky
  http://denikreferendum.cz/clanek/17098-deti-zeme-lubomir-fojtu-z-reditelstvi-vodnich-cest-pohrda-soudnimi-rozsudky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On existuje takový úřad!? Já jsem jednou žertoval, že na ruzyňském letišti mají i zástupce vedoucího úklidu pojezdové dráhy L, a tento úřad tomu není dalek. V organisační struktuře bych očekával odbor kotvení a oddělení kontroly lodních píšťal.

   Vymazat
  2. A to jsme se nedostali ještě k takovým perlám, jako je Česká plemenářská inspekce (viz zákon č. 154/2000 Sb.) :-P

   Vymazat
 4. To byste se divil, co se vsechno na vodnich cestach muze stat a jake penize se tam toci :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Jedna technická. Soubor zadost24.pdf nepřečtu, mám tam jen nesmyslné znaky. Bohužel mám billovu pomstu. Mám pocit, že to s tím TEXem přehnal:)

  cnemo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyzkoušel jsem v Pomstě 7 i 8, v Adobe Readeru i ve vestavěném prohlížeči PDF v Chrome, a všude to funguje, tudíž nejsem schopen problém reprodukovat. V čem jste to prohlížel?

   Vymazat
  2. Tipuju na ten javascriptový paskvil ve Firefoxu. V tom je ovšem TeX zcela nevinně, ten zabudovaný prohlížeč ve FF je jednoduše naprosto nepoužitelný. :)

   Vymazat
  3. V tom se mi zobrazí dokument bez digitálního podpisu. Což mne netěší, protože jsem si poměrně dost jist, že mám podpis vytvořen správně (v Javě, v iTextu).

   Vymazat
  4. Vazeny cnemo, prozradim vam tajemstvi.
   Ty prapodivne znaky jsou v tom 24.pdf jasne indianske hieroglyphy, ktere se ve vasem pocitaci materialisuji za ucelem vaseho poznani smutneho ducha Prazskeho Indiana..Je to takove cyberspace-ni "t'uky-t'uk"..
   Nejspise to bude tak, , ze tento osamely indian, ktery zemrel v Praze pred stoletimi na podchlazeni, asi vycitil vase pratelske vibrace k americkym indianum a tak se k vam do pocitace nastehovala jeho dusicka.. Mozna, ze se jeho matka-indianka jmenovala Ohniva liska.
   Jeho materialni zbytky zustavaji zahrabane na vltavskem brehu na Frantisku, kde ho chudinku malou zakopali a on by byl tak rad, aby jeho duse mohla svobodne preletet Atlanticky ocean a dostat se zpatky domu, do severni Ameriky..
   Uz se ten zapomenuty indinsky nestastnik modli k Manitou dlouha leta a ceka na vysvobozeni...Zalezi to asi na Vas, Cnemo. pomozte indiankovi, najdete kousiicek jeho kosticky, poslete do Emeriky a bude vyhrano...

   Vymazat
 6. Pravda, ve Firefoxu, ale je úplně první dokument (používám ho od jeho vzniku), který nebyl čitelný. Odvažuji se tedy říci, že je nestandardní:)

  Danielo, k večeři jste patrně měla mísu vtipné kaše. Na to je dobré dopít tu láhev destilátu a modlit se, aby ráno po restartu neurony opět naskočily do alespoň trochu použitelného stavu:)

  cnemo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Integrovaný prohlížeč vznikl poměrně nedávno a sami autoři připouštějí, že nefunguje na všechny dokumenty. Takže s vámi soucítím, ale nic v TeXu měnit nebudu; nevím ostatně co a vývoji FF se věnovat nemíním, nad tím jsem zlomil hůl už asi před třemi lety.

   Vymazat
  2. Ja si ho vypnul, protoze mi nefungoval idealne. Pouzivam normalni reader (v nastaveni si to prepnete).

   Vymazat
  3. Shodou okolností jsem před několika týdny studoval specifikaci PDF 1.7, a upřímně řečeno mi není příliš jasné, jak lze vůbec vytvořit PDF-renderer, který nerenderuje. Vše je velmi precisně popsáno a definováno (i když je to leckde složité), nikde tam nevidím prostor pro chyby, které by se nedaly snadno odstranit. Ale je fakt, že vývojářský tým FF předvádí v posledních letech divy…

   Vymazat
 7. Myslíte, že je reálné u MV dle zákona o sv. přístupu k informacím dosáhnout samotného získání informace zda jsem či nejsem v systému evidován a v jaké "kategorii"?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je téměř vyloučeno, ale zkuste to. Nikoli ovšem podle InfZ – to by bylo beznadějné –, ale podle § 83 odst. 1 PolZ.

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>