DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

úterý 12. listopadu 2013

Čarodějnice podávají odvolání

V tradičním čarodějnickém procesu není odvolání přípustné, z humanitárních důvodů: kdyby měl odvolací soud zopakovat všechny důkazy, včetně ordálových a těch, které byly provedeny aplikací útrpného práva, málokterá nevinná obviněná by se pravomocného zproštění dožila. Moderní procesní právo je arci vyspělejší a proto obě odsouzené členky hnutí Resistance Women Unity odvolání podávají, a to relativně obsáhlé.

10 komentářů:

 1. Chybí mi tam odkazy na Svatou inkvizici...

  OdpovědětVymazat
 2. Vím že tyhle stránky monitorují policajti a prokurátoři, a tak mám pro vás pánové čelendž. Víte, že u Mšena je Náckova rokle? Úplně ideální pro pořádání protistátních diskusních kroužků. Takže přejmenovat nebo zasypat. Dále tu máme koťátko jménem Nácíček, známé z pohádek o kocouru Mikešovi. Chodí v holínkách, a v epizodě č.11 Nácíček nakupuje. Co asi? Závadové předměty. Takže ještě bych u holek z čarodějnického procesu být vámi prošel zabavený matroš, jestli tam nejsou turistické mapy mělnicka, nebo Ladovy knihy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zrovna ten Nácíček by mne docela zajímal, ten totiž vzniknul v době, kdy nacionální socialismus byl ještě v plenkách a Hitler tahal kačera. (Ne)znalec Svoboda by si s tím však jistě poradil.

   Vymazat
  2. To hákový kříž taky.

   Vymazat
  3. Nácek je zdrobnělina od jména Ignác.
   http://cs.wikipedia.org/wiki/Ign%C3%A1c

   Vymazat
 3. Mhh hezke odvolani a ten LaTeX tomu fakt svedci, krom sparvneho zalamovani to dela i slitky ;-))

  Ackoliv si o neonacisticke scene myslim sve, preji devcatum uspech uz z toho titulu, ze si nemyslim, ze by byly neonacistky, tim mene ze by byly jakkoliv spolecensky nebezpecne.

  Coz si ovsem nemyslim o soudkyni, ani o nasich poticich ...

  OdpovědětVymazat
 4. Odvolání považuji za excelentní... Typická střelba brokovnicí. Stačí, když se trefí jeden brok...:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Zajímalo by mě, do kdy má na odvolání státní zástupce... těžko se to odhaduje... Může se stát, že mu ještě nebyl doručen (poslán) rozsudek, aby si to mohl poslouchat ze záznamu a získat na odvolání více času?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je krajně nepravděpodobné. Doručuje se do datové schránky, takže i jemu končí lhůta dnes.

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>