DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

středa 17. dubna 2013

Policie opět odmítla poskytnout informace

A máme tu další, tuším, již osmé kolo sporu o informace o odběrech DNA. Po dlouhé, posičními manévry charakterisované střední hře se partie pomalu dostává do koncovky. Oba soupeři jsou zjevně vysíleni, policie, která v minulém kole vydala devítistránkové rozhodnutí, téměř zcela upustila od rekapitulace a poskytnout informace odmítla na pouhých třech stranách, já jsem naopak rozvinul agresivní křídelní hru a v odvolání vyjevil, že jsou mi požadované informace známy, takže je zbytečné zkoušet na mě další triky.

Rozhodnutí, odvolání.

4 komentáře:

 1. To je skoda. Mohl jste udelat jeden z prvnich precedentu na tomto poli, ktere je jeste hodne neorane.

  OdpovědětVymazat
 2. "Fotografie živých osob. Fotografování se povinně vztahuje na všechny živé osoby, které podle platných předpisů současně podléhají daktyloskopování. Fotografovaná osoba musí být řádně oblečena a upravena tak, jak se zpravidla objevuje na veřejnosti. Není přípustné pro tyto účely fotografovat osoby např. v pracovním nebo vězeňském oděvu.

  Obvyklou formou je tzv. třídílná fotografie formátu 6 x 13 cm fixující tři portréty téže osoby:
  1. Levý portrét, tzv. pravý profil fotografovaného z pravé strany s viditelným boltcem pravého ucha. Na tomto snímku je současně zřetelně viditelná orientační tabulka s označením útvaru, který fotografii zhotovil, s letopočtem a pořadovým číslem snímku.
  2. Portrét zepředu (en face) je uprostřed.
  3. Pravý portét je snímán ve tříčtvrtečním obratu zleva. Je zhotovován s pokrývkou hlavy, brýlemi a dalšími doplňky, nosí-li je fotografovaný."
  Jan Chmelík a kolektiv: Rukověť kriminalistiky. Plzeň : Čeněk, 2005, str. 70-71.
  Jsou u toho fotografie, dále kapitola přibližuje moderní methody kriminalistické fotografie, fotografie celé postavy etc. To jsou opravdu tak hloupí, že se domnívají, že kdo bude chtít, a schopen, si toto nenajde?

  OdpovědětVymazat
 3. Kdyby člověk nezjistil, co tam skutečně je, skoro by jim na ty řeči o tajemném dosud nepublikovaném know-how uvěřil.

  AHL

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vůbec žádné nemají, to jsou jen plané řeči. Neumí vůbec nic.

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>