DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pátek 22. března 2013

Rozsudek za samolepky byl doručen

Ani ne po půl roce od vyhlášení (zákonná lhůta činí deset pracovních dnů) byl doručen zprošťující rozsudek Obvodního soudu Prahu 1, senátu Dany Šindelářové, ve věci protistátní samolepkové skupiny Vondrák-Dupová (nyní Rodová). Výsledek není takovou katastrofou, jakou bychom předpokládali, ba i o svobodě projevu se v něm lze dočíst, stejně jako to, že věci zajištěné při domovních prohlídkách jsou jako důkaz irelevantní, protože doma smí mít každý, jaké propagační předměty mu libo.

Spojené síly Pravdy a Lásky se jistě ještě pokusí verdikt zvrátit, protože kdyby takto rozhodovaly a svá rozhodnutí odůvodňovaly všechny soudy, mohly by svou kampaň proti extremistům rovnou zabalit, přičemž pro bojující demokraty a demokratky svobodo-mazlovského, resp. tydlitátovsko-kalibovského střihu není strašnější představa, než že by každý mohl veřejně říkat, co si myslí. Což, jak víme, v demokratické společnosti není přípustné, neboť právo na publicitu mají pouze názory správné, rozuměj: ty jejich.

6 komentářů:

 1. Pro velký dopad původního justičního svinstva, mohli byste připomenout ctěné jméno toho soudního zločince, který držel obviněné tak dlouho ve vazbě (státní zástupce a soudce)? Kvůli kterému bude neprávem vazebně stíhaným osobám vyplaceno opravdu odpovídající odškodné, ne jenom pár tisíc.

  Díky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Soudkyně Bedřichová a Bártová, SZ Galková.

   Vymazat
 2. Jaká je výše odškodného za neoprávněnou vazbu v tomto případě?

  Petr V

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle stanoviska Nejvyššího soudu mezi 500 a 1500 Kč za den.

   Vymazat
 3. A ještě poznámka: neměl jste se více rozepsat, u takového případu :( Jen tak strohá poznámka...

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za ta jména justičních zločinců.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>