DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pátek 29. března 2013

Další rozhodnutí ministerstva vnitra ve sporu o DNA

Mám rád tyhle vleklé spory: řekl bych dokonce, že dávají mému životu pocit kontinuity a v jistém ohledu i smysl. Vyhoví-li soud, řekněme, vaší žalobě z r. 2003, nad rozsudkem si připomenete všechny ty roky, které mezitím uplynuly, co pěkného jste při soudních jednáních zažili a s kým zajímavým se seznámili, kdo z účastníků řízení už nežije, kterého soudce mezitím zavřeli, zkrátka, je to taková milá, laskavá justiční nostalgie.

Dnes mi bylo doručeno třetí rozhodnutí ministerstva vnitra týkající se informací o policií prováděných odběrech DNA a snímání daktyloskopických otisků. Spor trvá sice pouhé dva roky, ale událostí se v něm odehrálo tolik, že i s rekapitulací zabírá dokument dvanáct stran. Ministerstvo vyhovělo mému odvolání a policie bude nyní muset své rozhodnutí o odmítnutí žádosti znovu a lépe zdůvodnit.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>