DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

čtvrtek 28. února 2013

Trestní stíhání Jana Šinágla bylo zastaveno

Předposlední únorový den byl dalším špatným dnem pro vyznavače Pravdy a Lásky. Rudá záře nad Berounem notně pohasla, když tamní okresní soud samosoudcem Michalem Pařezem zastavil trestní stíhání Jana Šinágla pro popírání genocidia a shodil tak se stolu obžalobu státního zástupce Josefa Šebka.

Nebezpečný popírač tak – aspoň prozatím – uniká potrestání a já mohu konečně sepsat žalobu proti třetímu rozhodnutí o odmítnutí registrace našeho Sudetoněmeckého sdružení, v němž představoval argument tímto trestním stíháním korunní klenot.

7 komentářů:

 1. Jak se pane Pecino stavíte k názoru soudu, že vaše texty, jež pan Šinágl opsal, jsou zcela zjevně pochybné z hlediska historiografického? :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Tomáš Krystlík28. února 2013 16:12

  Čvančara z toho vychází jako blbec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud se veřejně Čvančara neomluví, tak se ukazuje, že je in být blbcem. Nemocná společnost když nemá ani historickou paměť. Možná se plánuje další "transfer" občanů s pamětí ...

   Vymazat
  2. Tomáš Krystlík28. února 2013 22:09

   Neomluví se, proč by také měl. Postuluje jen český oficiální názor na historii. Zřejmě takovému výkladu dějin i sám věří.

   Vymazat
  3. Proc by se mel omluvit? Ja verim, ze on udelal posudek podle sveho nejlepsiho svedomi a vedomi. Ze to bylo hodne nad jeho sily, coz je videt na rozdilu ve vedecke kvalite mezi jeho posudkem a odpovedi na zadost o informace TP, to prece neni jeho chyba. To je chyba toho, kdo mu to zadal.

   Vymazat
 3. Tomáš Marný1. března 2013 5:40

  Ten soudce to napsal celkem rozumně. Měl byste myslím být férový a alespoň občas říci, že ne každý z nich je hlupák.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>