DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

úterý 1. ledna 2013

PF '2013

Svým čtenářům přeji vše nejlepší v roce 2013!

Ohlédneme-li se za tím právě skončeným, nemůžeme si stěžovat: bojující demokracie utrpěla několik těžkých ran, odstoupením zkorumpovaného protiextremistického znalce Michala Mazla počínaje, přes úspěšnou obhajobu mikino-tričkových zločinců (kausa Otto Strasser) v Brně a zprošťující rozsudek za závadové mávání v Mostě, až po naprosto nečekaný osvobozující verdikt u nálepkových zločinců v Praze.

Jediný úspěch, a to ještě ne definitivní, tak nepřátelé svobody zaznamenali v druhém případu extremistického mávání, a zčásti uspěli rovněž tím, že se jim podařilo zastrašit Petra Kočího, jednoho z mála obhájců, kteří byli doposud ochotni případy souzených extremistů přebírat a hájit obviněné skutečně efektivně a ne pouze symbolicky a alibisticky, jak by si OČTŘ spolu s ČAK představovaly.

V následujícím roce jdou do hlavního líčení další dva velké případy, závadový zpěv (18 obviněných u Okresního soudu Brno-venkov) a RWU (15 obviněných, v Děčíně), a bojující demokracie bude mít co dělat, aby v některém z nich ze žalostné důkazní situace vytěžila aspoň podmíněné tresty.

Přejme jí, aby se jí to nepodařilo a abychom mohli za rok rekapitulovat s ještě větším uspokojením než dnes!

18 komentářů:

 1. Proč pořád dokola tady opakujete tu lež o zkorumpovaném znalci? Nejste vy na mne nějak zatíženej? Nechat si normálně zaplatit za odvedenou práci snad není žádná korupce. Jestli toho nenecháte, vrátím se na scénu, mám nový brnění:) Vše pěkné Vám srdečně přeje Rytíř Bojující Demokracie MM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pohádku o tom, jak jste den co den pracovat přes deset hodin, si vždy rád poslechnu – i do Brna k soudu, kde ji budete zanedlouho presentovat v Power I+II, kvůli tomu pojedu! Vše nejlepší!

   Vymazat
  2. Je zajímavé, jak jsou si pravicoví extrémisté a jejich obhájci podobní s bolševiky. Něco tak skandálního, jako námitku advokáta Kočího - znalec nemůže nic soudit, protože je to bohatý židák a kdo ví jak k penězům přišel - jsem dlouho nečetl. Ovšem, advokátská etika.

   Vymazat
  3. Co to placate? Cetl jste ti namitku podjatosti? Pokud ne, tak si ji napred prectete.. a pokud jste ji cetl a presto pisete takovy blabol, tak tady provozujete tak akorat jakousi propagandu

   Vymazat
  4. i do Brna k soudu, kde ji budete zanedlouho presentovat v Power I+II, kvůli tomu pojedu

   nepojedete nejspíš nikam, protože Klaus vám to nejspíš překazil amnestií

   Vymazat
  5. Trestní řízení trvá pouze tři a půl roku, takže nepřekazil.

   Vymazat
  6. Kouknou, Mazel, když už se tu přes svojí pověstnou vytíženost vyskytli... Definujou mi tohodle pravicového extrémistu. Tonu v nejistotách, abych se nedopouštěl. Nevím, je extrémista někdo, kdo má kérku symbolu rozpuštěné (rozpuštěné, Mazel, ne zakázané) strany, nebo je extrémista někdo kdo mává takovým symbolem. Někdo, kdo tančí způsebem, který soudní znalec nezná, Mazel, nebo někdo jiný? Mazel, nenechaj mne v tom. Děkuju jim předem.

   Vymazat
  7. Já myslel, že rytíř byl původně čestný a poctvivý šlechtic...a ne nějaká vyžírka, která pro peníze klidně nechá zavřít nevinné lidi do vězení. Vím,. p. Mazel není žid, tak nezná jidiš, tam pro podobné výtečníky mají pěkný výraz chuzpe....

   Vymazat
 2. V Praze ovšem padlo obvinění z mnohem horších věcí, nežli z vylepování nálepek, Dupová byla obviněna z pořádání White Power koncertu. To přeci není nic za co se stydět, že ano, tak to tam normálně místo samolepek klidně napište.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neboli organizace závadového zpěvu. :-)

   Vymazat
  2. My si naštěstí můžeme dovolit být konkrétní a nemusíme lpět na obecných právních formulacích: organizace nacistického koncertu.

   Vymazat
  3. Byl hrozný tento stát
   když musel jsi se dívat
   jak zakázali psát
   a zakázali zpívat
   a bylo jim to málo
   Poručili dětem
   modlit se jak si přálo
   veličenstvo Kat

   Vymazat
  4. Děkuji, napsal jste to i za mě.

   Vymazat
  5. Všem těm "bojovníkům proti nacismu", nepřipadá vám spojení český nacismus tak trochu oxymoron? Tj. dvě navzájem si odporující tvrzení? Pro ty méně znalé historie totiž musím připomenout, že naše země byla obětí nacismu, nikoliv kolaborantem jako například Slovensko, RUmunsko. Madarsko.... ale chápu touha chtít někoho peskovat je prostě příliš silná, že...

   Vymazat
  6. Nemáte zač, pane Pecino, rád Vás čtu a fandím Vám, přestože jste takový levičák. :-)

   Vymazat
 3. Tak nám Nový rok začal další levotou. Náš milostivý pán (prezident Klaus) vyhlásil amnestii, která (byť se tváří jinak) má omilostnit všechny podvodníky, kteří jsou trestně stíhaní, avšak řízení trvá déle než 8 let (a že jich zná Klaus hodně, o tom snad není pochyb).

  Čl. II
  Zastavení trestního stíhání

  Nařizuji, aby bylo zastaveno pravomocně neskončené trestní stíhání, s výjimkou trestního stíhání proti uprchlému, od jehož zahájení k 1. lednu 2013 uplynulo více než 8 let, pro trestné činy, za něž trestní zákoník stanoví trest odnětí svobody nepřevyšující deset let.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. není náhodou problém u justice a policie, která nedokáže za 8 let případ uzavřít? Já bych to skoro tak viděl....:-)

   Vymazat
 4. I Tobě vše nejlepší - buď ozuben!

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>