DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

středa 21. listopadu 2012

Vyrozumění pro pamětníky aneb Παραγραφος chválí

Úřad pro ochranu osobních údajů mi poslední dobou dělá jen radost. Kupříkladu dnes mi zaslal přípis, ve kterém reaguje na mou stížnost z 21. 10. 2009 (její přílohy: [1], [2]). Nejprve se, pravda, záležitostí vůbec zabývat nehodlal, avšak když jsem ho požádal, aby si mou stížnost laskavě aspoň přečetl, než na ni odpoví, přislíbil, že tak učiní. A netrvalo ani 3 roky a 10 dnů a skutečně mi na původní podnět, sua sponte, relevantně odpověděl!

4 komentáře:

 1. Nechci Vas zklamat, ale UOOU odpovida ombudsmanovi a Vam jaksi mimochodem.

  OdpovědětVymazat
 2. OT - sláva! Pan Pecina není ve spárech zločinné justice! Možná by stálo za úvahu na Vašem blogu zprovoznit jakýsi watchdog, aby Vaši laskaví čtenáři při delší pauze netrpěli obavami o Váš osud :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždyť jsem blogoval v pátek! Čtete tu snad někde, že je můj blog deník!?

   Vymazat
  2. Škoda, že není. Mám ho už pár let mezi TOP5. Každopádně, díky své popularitě, funguje jako účinná ochrana a jsem tomu velmi rád!

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>