DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pátek 20. července 2012

Vydíral jsem znalce Mazla

Dnes jsem na policii podal vysvětlení ve věci vydírání bývalého soudního znalce Michala Mazla. Toho jsem měl vydírat mj. hrozbou použití zápalné láhve na jeho obydlí, jako ve Vítkově.

Jsem ze sebe naprosto disgustován, zejména ve světle faktu, že o ničem takovém nevím. Věřím ovšem, že ze schůzky si M. Mazel pořídil zvukový záznam, takže mou trestnou činnost hravě prokáže, a nebude spolu s Pavlem Uhlem nucen čelit trestnímu oznámení pro křivé obvinění, resp. křivou výpověď, která by jinak byla jediným možným pokračováním našeho sporu.

17 komentářů:

 1. A nekomolíte to trochu? Já myslím, že jo a myslím, že dost. Jinak, myslíte si, že advokáti se mezi sebou tajně nahrávají?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nekomolím, nicméně protokol z dnešního výslechu zatím nemám, takže ho nemohu zveřejnit.

   Vymazat
 2. To je tedy silna kava. Oni ti dva panove sli po te schuzce na policii a tam jim rekli, ze jste jim tam za pritomnosti pana Kociho vyhrozoval zapalnou lahvi "jako ve Vitkove"? To mi prijde stejne nepravdepodobne a slabomyslne, jako ze byste jim takto opravdu vyhrozoval.

  Mozna snad jedine, kdyby doufali v eskalaci medialni kampane. "Znalci vyhrozuji extremiste zapalnou lahvi. Mysli, ze je Zid" by v Lidovkach na prvni strane vypadalo opravdu super. Uz si to nepamatuji, ale nebyla ta medialni massage az po Novem roce?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já skutečně nevím, vp. Kreutzfeld, dosud jsem poněkud v chocu. V prvním plánu za tím cítím Uhla a jeho rozpočet "uděláme z něj v mediích obhájce nácků, takže mu stejně nebude nikdo věřit, a v nejhorším ho přes spřátelené P&L novináře a aktivisty ukřičíme".

   On Pavel U. není zvyklý na to, že by se mohl setkat s někým, kdo je chytřejší a počítá dál dopředu, než on, to je jeho velký handicap…

   Vymazat
  2. Jsem ze sebe naprosto disgustován, zejména ve světle faktu, že o ničem takovém nevím.
   To by se vcelku dobře vysvětlilo vytěsněním, zejména pokud Vás to disgustuje.
   1) Oni Vám nedali kopii protokolu?
   (BTW, opravdu protokolu?)
   2) Vy jste si je nahrál? ;-)
   Věc začíná být zábavnější, než se zdálo.

   Vymazat
  3. :-) Ano, vytěsněním se to vysvětluje!

   1. Nedali (samozřejmě ÚZ, ale nebudu psát dvě slova, když mohu použít jedno), slíbili, že mi ho pošlou po výslechu Dr. Kočího.

   2. Koho? Uhla a Mazla? Na tuto otázku vám přirozeně neodpovím :-)

   Vymazat
  4. To jim došel náhle toner po vytištění kopií pro úřední potřebu? Nebohá policie!

   Vymazat
  5. tak podle podání, které jste tu kdysi zveřejnil, myslím, že pro uhla nebude tak výjimečné setkávat se s někým chytřejším, než je on.. :-)

   Vymazat
  6. Píše i lepší texty a hlavně je velmi pracovitý, k mé trestné činnosti dodal policii celý fascikl důkazů.

   Vymazat
  7. Pokud vím, tak je vyslíchající policista povinen vám vystavit kopii protokolu na požádání, takže pokud vám ji odmítl dát, měl jste to do protokolu nechat zaznamenat s tím, že ho jinak nepodepíšete a později si na jeho postup stežovat. pan x

   Vymazat
 3. Nenabídl jste panu Mazlovi při schůzce, že k němu večer přinesete lahvinku a všechno to urovnáte? 88. divize speciálních operací SS totiž výraz "přinést lahvinku" používala při svých záškodnických akcích a dodnes se tento slovní obrat v jistých kruzích používá pro útok Molotovovým koktejlem. Normálně by to pana M. ani nenapadlo, ale v kontextu Vašeho extremistického chování...:)

  OdpovědětVymazat
 4. A to ještě nepřišli na to, že jste vrahům z Vítkova půjčil sirky:)

  Ale vážně, jednou Vám to švejkování nevyjde a zavřou Vás. Je to jen otázka času. Nepochopil jste, že tento systém je ještě agresívnější, než celí bolševici? Naprosto ho nelze napravit právními prostředky, protože nectí ani vlastní pravidla.


  cnemo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejsem první ani poslední, poručíku. Vězení je zkušenost, kterou v této zemi získá dříve nebo později každý veřejně činný člověk.

   Ale nemyslím, že to bude kvůli Mazlovi. Vidím to tak, že mě policie obviní (v pochybnosti obvinit), OSZ obžaluje (v pochybnostech žalovat) a soud osvobodí (in dubio pro reo). Pak podám TO na Mazla s Uhlem, a zároveň zažaluji Mazla v civilu o omluvu a pár desítek tisíc satisfakce za tahání po soudech. To bych měl vyhrát, i když možná až u NS (KS-P/Cepl je ok, ale komunistický VS-P je mi, jak víte, mimořádně nenakloněn). Takže program v kause Mazel na příští 2–3 roky bychom měli…

   Vymazat
  2. Oceňuji tento optimistický názor na průběh trestního řízení. Má zkušenost hovoří pro aplikaci kombinace zásad "SZ v pochybnostech žaluje" a "Když už ho sem ten prokurátor dotáh, tak asi něco proved."

   Vymazat
  3. Naštěstí je rozhodovací činnost soudu dokonale nedeterministická, takže mám stále naději. Je tedy fakt, že když mi Mazel napsal e-mail, že bychom se mohli sejít, netušil jsem, že účelem schůzky má být trestní oznámení…

   Vymazat
 5. Vážený pane Pecino když už jste takto onálepkován (vyděrač granátník) poradím aspon jak zvýšit účinnost koktejlů. Stačí tam naškrábat obyčejné mýdlo nebo dosypat cukr. Využití koktejlů v dobách míru kdy muži se dohadují jak ženy na společném obchodním tržišti a z rozmařilosti se obvin´ují se takto dají vypalovat staré pařezy. Vítám vás mezi námi .Náš nepřítel je silný ,ale již postrádá nadšení. Ukamínek ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za cenné podněty. Dosud jsem neměl ani přesnou představu, jak se Molotovův koktejl vyrábí, ale už si doplňuji vzdělání, abych své pověsti nezůstal nic dlužen.

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>