DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

úterý 26. června 2012

Zítra opět k soudu

Pro příznivce justičního kabaretu je tu další pozvánka: zítra bude u Obvodního soudu pro Prahu 1 pokračovat hlavní líčení ve věci samolepkových zločinců. Nejprve bude dokončen výslech znalce Ivo Svobody, poté bude vyslechnut znalec Josef Zouhar, který pro potřeby obhajoby zpracoval ke Svobodovu dílu oponentní posudek.

5 komentářů:

 1. Leon Kreutzfeld27. června 2012 10:24

  Doufam, ze budou k disposici nejake zaznamy tohoto debatniho krouzku o historii. I kdyz jak rikal znalec pan Svoboda, lepe by bylo si o tom povidat nekde v pivnici nez v soudni sini.

  Alespon ze to v Ceske republice nechodi jako v Rusku. V klecich debatery u soudu nedrzi jako ty holky ve skraboskach a z vazby je pustili uz po roce. Treba se primluvila ta pani po Kocabovi, ta ma preci na starosti lidska prava.

  OdpovědětVymazat
 2. Tak jak to dnes dopadlo? A kdy bude další jednání?

  OdpovědětVymazat
 3. Taky jsem zvědav ... Mimochodem, až ex post si uvědomuji, že soud nařídil jednání na příznačné datum - 27.6.1950 byla popravena Milada Horáková...

  OdpovědětVymazat
 4. Žádnej článek o tom nebude?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, připravuji k tomu trochu podrobnější post, proto zatím nevyšel.

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>