DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pondělí 23. dubna 2012

Seminář o extremismu na CEVRO anebo O nich bez nich

Hluché období boje proti extremismu se nám rozhodlo zpestřit CEVRO, které tento čtvrtek pořádá seminář nazvaný Politický extremismus – jsme na něj připraveni? Letmým nahlédnutím do pozvánky zjistíme, že výběr panelistů zajišťuje vyvážený, zcela objektivní přístup k thematu: sám se nejvíc těším na vystoupení Kateřiny Jamborové z ministerstva vnitra nazvané Dostávají lidská práva na frak? (aka práva myši z pohledu kočky) a samozřejmě na Michala Mazla, který bude hovořit o soudních znalcích specialisovaných na extremismus. Příště možná pozvou Tomáše Pitra, když teď tak příhodně dlí ve vlasti, aby promluvil o zásadách efektivního boje proti ekonomické kriminalitě.

Registrujte se, myslím, že to bude stát za to!

13 komentářů:

 1. pokud to půjde pořidte z toho záznam, rád se podívám:-)pan x

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nepřichází z právního hlediska v úvahu, CEVRO je soukromá vysoká škola.

   Vymazat
  2. .."To nepřichází z právního hlediska v úvahu, CEVRO je soukromá vysoká škola..". Skoda, mohli jste mit v Cesku novy precedens, obdoba Al Capone a jeho odsouzeni do zalare za sizeni na danich...:-))

   D.

   Vymazat
  3. CEVRO má na youtube svůj kanál a většinu konferencí tam přidává. Je to teda vcelku nová věc, ale už toho tam nahráli dost. Když budete doufat, možná se tam objeví i tato.

   Tajemná

   Vymazat
 2. Mluvčí ze špiček KSČM by mohl být zajímavým přínosem.

  Adam

  OdpovědětVymazat
 3. Tomáš Marný24. dubna 2012 14:36

  Slibně zní hlavně název příspěvku od Bačkovského. Co myslíte, je to dostatečně nebo nedostatečně?

  OdpovědětVymazat
 4. No tak já se na Vás tam tak těšil a vy jste se tam neodvážil. Pročpak?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono z klidu obyvaku od kompu se to kritizuje lepe nez tvari v tvar... Navic pokud je osoba nevalneho zjevu i verbalniho projevu.

   Vymazat
 5. Leon Kreutzfeld27. dubna 2012 11:05

  Podle pozvanky ta konference vypada zajimave, avsak na Youtube kanale CEVRO zaznam dosud neni. Osobne mi vsak v agende chybi vyporadani se s fenomenem zavadove symboliky a kontextualniho extremismu (tam se to mozna z jineho uhlu nakouslo v sekci o fotbale a hard bassu).

  OdpovědětVymazat
 6. Ze zvědavosti jsem tam byl a byla to selanka k uzoufání. Slečinka z univerzity přednesla, co si přečetla o extremizmu ve skriptem, Bačkovský prohlásil, že soudní znalci jsou přibíráni občas zbytečně a že někdy se stíhají i nejednoznačné věci, Mazel zase pronesl, že nejlepší formou boje proti extremistům je udržovat fungující společnost ...
  Odcházel jsem dojat a ubezpečen, že situaci mají pevně v rukou chápající osobnosti, případné drobné nedostatky se průběžně napravují a čekají nás jen samé světlé zítřky. Kdybych nevěděl, že realita je jinde, málem bych jim to věřil.
  Mám-li to shrnout, na jednu stranu to bylo poučené, na druhou stranu to byla hrozná ztráta času.

  OdpovědětVymazat
 7. Nono, tady je to najdnou samej hrdina :-) Ono prijit nekam prednaset o hodinou pozdeji, nez je zacatek jeho vystoupeni nepusobi moc dobre, natoz profesionlane. A taky to muze lehce vyvolat dojem, ze dorazil az panelista pote, co zjistil, jak jsou kostky vrzeny...

  Tohle je fakt pikantni, kdyz si clovek pomysli, ze tyhle metody prace a komunikace voli clovek, ktery je byvaly mnohalety sef "Odboru bezpečnostní politiky MV" ... Bohuzel, podle toho taky bezpecnostni politika tehle zema poslednich let take vypada. A umerne tomu dopada i bezpecnost v cele zemi.

  Kdyby to nebylo k placi, je to k smichu. Kdyz clovk vidi co se ve state deje a pak muze sledovat dusevni a zajmove obzory tech, kteri pred lety konstituovali "bezpecnostni politiku" techto let, tak uz je v celku jasne, proc se tahle zeme ve sve bezpecnostni politice ocitla jako nahy v trni...
  Ale, pravda, tohle clovek z oken ministerske kancelare, intelektualske kavarny, univerzitni pracovny, ci advoktani kanacelare v centru Prahy, opravdu, ale opravdu, nepozna....

  OdpovědětVymazat
 8. Vážení, ono by to chtělo si uvědomit, že jsou i tací jedinci, kteří se živí prací, nikoli dojením veřejných rozpočtů, a těm se pak občas stane, že se někam, kam se chystali, z časových důvodů jaksi nedostanou.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>