DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

sobota 24. března 2012

Západočeská universita v Plzni tají údaje o studiu Ivo Svobody

Soudní znalec Ivo Svoboda je člověk inteligentní a zároveň neobyčejně vzdělaný: o tom nemůže pojmout rozumných pochybností nikdo, kdo jej někdy slyšel promluvit či se začetl do jeho znaleckého posudku.

Chtěje se duchovně osvěžit pramínkem živé vody ze znalcovy starší tvorby, požádal jsem Západočeskou universitu v Plzni, aby mi poskytla informace ohledně okolností jeho studia a závěrečných prací, jež tam gigant českého znalectví za sebou zanechal.

Překvapivě jsem však zatím nedostal žádnou odpověď. Nerozumím tomu – že by snad bylo se Svobodovým působením na plzeňských právech něco v nepořádku, nebo snad, ó hrůzo hrůz, absolvoval I. Svoboda některý z programů formou typického plzeňského rychlokursu? Jistě ne: takové podezření by mohlo pojmout pouze nějaké, řečeno kultivovaným jazykem znalce Svobody, stupidní deprivované hovado!

19 komentářů:

 1. https://appl.vojenskaskola.cz/Guarantee/Pages/OfflineArea/UserInfo.aspx?uco=11681

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, jistě. Jakékoli údaje o časovém průběhu jeho studia v Plzni scházejí. To bylo pro mne jedním z popudů, proč jsem se o věc začal zajímat.

   Vymazat
  2. Zajímavé jsou 2003 vystudoval Masarykovu univerzitu v Brně a hned v roce 2004 už má vystudováno právnickou v Plzni.

   Je možné, že studoval dvě školy naráz. Nicméně studovat dvě školy, jednu v Brně, druhou v Plzni – to chce machra a velmi schopného člověka.

   Vymazat
  3. Velmi správně. Přesně touto cestou se ubíraly i mé úvahy.

   Vymazat
  4. to chce znát kindla nebo že by existoval i nějaké brněnské kindeloš?

   Vymazat
  5. Je zajímavé, že už ta adresa nefunguje, resp. vyžaduje přihlášení. Zvláštní náhoda…

   Vymazat
 2. Pane Pecina klaním se vaší práci a máte můj obdiv a podporu.

  OdpovědětVymazat
 3. Pokud jde o vaši žádost o informace, lze konstatovat, že tato žádost je zcela irelevantní, neopodstatněná, nedůvodná a v neposlední řadě hraničící s nehorázností, povinný subjekt je jí proto nehodlá nijak zabývat a nehodlá k ní ani nijak přihlížet nebo ji brát v potaz. Žadatel má sice právo podávat žádosti podle zákona o svobodném přístupu k informacím, měl by však pečlivěji volit vhodnost a odůvodněnost svých uplatněných podání.

  Závěrem lze pouze konstatovat, že JUDr. PhDr. Ivo Svoboda, PhD., studoval bezpochyby řádně a jeho závěrečná práce na téma "Závadový diskurs a primární povrchy vynoření v perspektivě postdemokratického inkvizičního práva" byla hodnocena jako výborná, a to i samotným oponentem, vedoucím Ústava práva útrpného Jindřichem Františkem Bobligem z Edelstadtu.

  JM.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nelze než souhlasit. Různé účelové žádosti o informace, to je jen kolorit neonacistické sceny. My se nesmíme zastavovat v našem boji za demokracii prostou všech nesouhlasících elementů.

   Vymazat
 4. Leon Kreutzfeld24. března 2012 18:11

  Vidim to podobne jako pan JM. V dobe, kdy je bojujici demokracie zaklesnuta ve valce proti extremismu neni mozne odpovidat na kdejakou frivolni zadost o informace, i kdyby to snad bylo podle nejakeho zakona. Kdyz je ohrozena samotna demokracie, musi jit demokraticke principy stranou.

  OdpovědětVymazat
 5. Předpokládám, že informací se nedočkáte z prostého důvodu, že na ZČU nejsou k dispozici.

  OdpovědětVymazat
 6. Podle IS MU na brněnské právnické fakultě absolvoval pouze bakalářské studium (v r. 1996) a rigorózní řízení (v r. 2006). Mezitím na MU získal tituly Mgr. na Pedagogické fakultě (r. 2000) a PhDr. na Fakultě sportovních studií (r. 2003). Takže magistra z brněnských práv nemá - přece jen by to bylo trochu náročnější, než byl zisk Bc. nebo JUDr. Jak probíhalo jeho studium v Plzni by mě taky zajímalo...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je zajímavé zjištění: takže on žádné politologické vzdělání nemá?

   Vymazat
 7. Pokud pomineme pionýra, tak si tento posudkář mohl doplňovat politologické vzdělání až pouze v Plzni, protože jen tam studovalo dost podobných podvodných státních pijavic.

  OdpovědětVymazat
 8. No, uvidíme. Včera jsem podával stížnost, takže když to dobře půjde, do exekuce bych mohl universitu poslat koncem léta.

  OdpovědětVymazat
 9. A bude na ni (stížnost) link?
  Děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, je to úplně standardní dokument: žádal jsem, neodpověděli, stěžuji si.

   Vymazat
 10. Podle IS STAG ZCU studoval práva 2001 - 2004 a odevzdal diplomovou práci na téma "Správněprávní odpovědnost a odpovědnost za přestupek" v angličtině. Práce by mohla být v knihovně. Jiné studium než práv a jiné práce (rigo, disertace) uvedeny nejsou.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>