DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pátek 16. března 2012

Vondrák a Dupová jdou znovu k soudu

Jak jsme již avisovali, smolné knihy se znovu otevírají a Velký Samolepkový Proces se opět rozbíhá. Pokud jde o osoby a obsazení, soudí Dana Šindelářová (plus dva okrasní laičtí přísedící), žaluje Zdeňka Galková, Patrika Vondráka obhajuje Robert Cholenský. K vidění bude i napravený hříšník, obžalovaný Richard Lang, který pod tlakem vazby začal vypovídat ve prospěch obžaloby; jeho výslech bude zřejmě patřit k vrcholným bodům pondělního hlavního líčení.

Zde je k tomu tisková zpráva.

Rušno je i na procesním poli, a to nejen, pokud jde o námitky podjatosti. Státní zástupkyně sice zatím nedosáhla, aby byli Vondrák s Dupovou znovu vzati do vazby, avšak podařilo se jí přimět Městský soud v Praze rozhodnout o tom, že Patriku Vondrákovi nebude vrácena čtyřsettisícová kauce, přestože uplynula doba dvou let, po které mohla trvat vazba, již kauce nahrazuje. Vondrák se proti této zvůli pochopitelně brání ústavní stížností.

1 komentář:

  1. Blahopřeji, pokud stát nezbankrotuje, budou to nakonec hezky zúročená procenta... :)
    Na rozsudku nezáleží...
    Hezká kausa...

    OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>