DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

čtvrtek 2. února 2012

Záhada

Tak už je to tady: buď schizofrenie, anebo senilní demence v pokročilé fasi. Napsalo mi Nejvyšší státní zastupitelství, že jsem se na ně obrátil s podnětem k dohledu, a já přitom vůbec nic nevím!

12 komentářů:

 1. Chybička se vždy může vloudit. Vědu bych z toho nědělal.

  OdpovědětVymazat
 2. Kdyby tam nebyla ta konkrétní data, tipl bych si, že máte na úřadě svého fanouška, který dopředu ví, co uděláte a v předstihu Vám posílá vyrozumění. Byla-li by to žena, stála by za detailnější ohledání, zda by z ní nemohla být dokonalá manželka.

  Takhle to ale bude asi jen lejstro zatoulané do špatného šanonu. Není to škoda?

  OdpovědětVymazat
 3. Pozor, já jsem ale NSZ nedával nikdy žádný podnět, takže moje osobní data by mít neměli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak tady potom začíná pravá záhada. Dovedu si snadno představit, že někdo šoupne papír do vedlejší složky, ale poslat omylem dopis někomu, kdo s úřadem nikdy nevešel v kontakt, to už je na pováženou.

   Možná tam na Vás už tu složku mají a postupně se plní. A mají tam takové lože a nad ním je napsáno "Tomáš Pecina - arcimordýř a extremista"

   Vymazat
 4. Moje první hypothesa byla, že někdo použil mé jméno, adresu a datum narození, aby dal svému podání váhu, aniž mu došlo, že to praskne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zas tak optimisticky bych to neviděl, třeba tam jsou nějaké vulgarity, výzva k sexu či propagace "závadových symbolů". AHL

   Vymazat
  2. Podle mě je pravděpodobnější, že to poslal některý Váš jmenovec Pecina, který neuvedl žádné osobní údaje a na NSZ si řekli, že to bude nejspíš ten Pecina, známý kverulant, který všem OČTŘ tolik zatápí a hned Vám poslali odpověď ze strachu, že budou-li nečinní, podáte na ně žalobu, podnět ke kárnému řízení a TO.

   Vymazat
 5. Třeba nějaký "vtipálek" podal něco Vaším jménem. AHL

  OdpovědětVymazat
 6. Není snad potřeba informovat NSZ, že vám o případu není nic známo. Kdyby Vám známo bylo, nepotřebovalo by Vás NSZ (příp. Ministerstvo) informovat!

  OdpovědětVymazat
 7. Neměl jste jim psát a měl jste se nechat vyrozumět VSZ. Také bych je požádala cestou žádosti o informace, ať mi naskenují a pošlou to moje údajné podání ;)
  ZC

  OdpovědětVymazat
 8. Tomáš Marný3. února 2012 11:16

  Buď se za Vás nějaký taškář vydává (je taškár OK? tohle určitě není moderní zprznělina) nebo jakési Vaše jiné podání bylo kreativně vyhodnoceno jako podnět k podání stížnosti atd. a pak kdosi na NSZ prohodil dvě složky a odepsal Vám v té druhé věci.

  OdpovědětVymazat
 9. No, možná by pan Pecina mohl přece jen to NSZ jedním podáním oblažit. Mj. na téma, jak jsou data cca milionu občanů uložena v privátním cloudu firmy, jejímž tichým společníkem je pan ministr Drábek. A jeho oblíbeny ÚOOÚ by k tomu mohl přibrat. :-)

  https://warp.felk.cvut.cz/it_urady_prace.pdf

  JM

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>