DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

čtvrtek 9. února 2012

Za zábavou do Brna

Jedna pozvánka pro příznivce dobré justiční zábavy: 29. února od 13.15 hod. se u Městského soudu v Brně koná hlavní líčení se třemi ze šesti držitelů závadového transparentu Evropo povstaň! (na fotografii), v němž soudní znalec Ivo Svoboda neomylně rozpoznal podporu a propagaci neregistrovaného hnutí Národní odpor. Soudí David Otevřel, obhajuje Petr Kočí.

A zajímá vás, jak se v Brně takový pochod – prominete-li odborný termín – stupidních deprivovaných hovad prakticky připravuje? To prozrazuje tento dokument: je z něj patrné, že svolavatel musel úřadu předložit, stejně jako před r. 1989, ke schválení všechny projevy, které budou proneseny. Leč ani to nestačilo a jak víme, jeden z řečníků byl – i se svým tlumočníkem – následně za extremistický trestný čin stíhán.

22 komentářů:

 1. Tomáš Marný9. února 2012 11:42

  Éh??????????????

  OdpovědětVymazat
 2. Doufám, že nezapomenete argumentovat, že povstat (aufstehen) a probudit se (erwachen) je silný významový posun. Německo, probuď se X Evropo, povstaň - stejně to může znít jenom idiotovi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neurážejte renomovaného soudního znalce, prosím!

   Vymazat
  2. Tomáš Marný9. února 2012 13:19

   Obávám se, že myšlenkové pochody renomovaného soudního znalce nelze přezkoumat - závěr posudku odkazuje na str. 38, která jaksi záhadně v naskenované podobě chybí. To je nějaký omyl či úmysl?

   Vymazat
  3. Máme zatím jen tento fragment, ale na pořízení zbytku se pracuje.

   Vymazat
 3. Tomáš Marný9. února 2012 13:23

  BTW, české orgány by si mohly vzít příklad z orgánů indonéských, které velmi příkladně zkoumají, zdali občan má nebo nemá povolení něco dělat:

  "Měl jet na dovolenou do Raja Ampat, ale místo toho byl přistižen, jak pořizuje snímky protestu," řekl policejní mluvčí.
  http://www.lidovky.cz/cecha-z-indonesie-vyhosti-0yw-/ln_zahranici.asp?c=A120209_120533_ln_zahranici_mtr

  OdpovědětVymazat
 4. http://www.konvokace.cz/konvokacecz.pdf
  Půjdou tihle taky bručet za Evropo povstaň?

  OdpovědětVymazat
 5. Ve skutčnosti je ta konvokace ještě závadovější než ten plakát s hoplitou. Vizte:

  společné chvály...
  budování jednoty...
  modlitební stráže...

  hlavní řečník: Tom HESS!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tomáš Marný9. února 2012 14:13

   Neměl by mít hoplit spíš kopí?

   Vymazat
  2. Myslím že nejde o toho bojovníka... Řecký hoplita přece má kopí i meč ne? to je jedno, je o to aby si lidé uvědomili že co se tady děje.

   Vymazat
  3. A z toho, co se tady děje - proti čemu konkrétně že to máme povstat?

   Vymazat
  4. mozna protoze politici a urednici systemove rozkradaji nase dane

   http://www.lidovky.cz/poslechnete-si-nahravku-0wr-/ln_domov.asp?c=A120208_190207_ln_domov_ogo

   Laudát: Jaktože ne, vole, přece ten Bárta tam shání...víš, co se děje na dopravě. Dyť to tam pokračuje, ten bordel a von tlačí na Dobeše a vydírá ho a vyhrožuje mu, aby...prostě..tam chtěj napakovat se prachama, proto tam pokračuje ten bordel dál. Takže hele, já...prostě...o von se někde snaží urvat ty prachy...a už neví kde, žejo. Dyť se zeptej, co děje, Dobeš je zatlačenej do kouta, nechce se pod to podepsat.

   Vymazat
 6. Já teda nikdy nepochopím, jak se nad tím může někdo bavit. Mě je z toho především pořádně zle a ouzko.

  OdpovědětVymazat
 7. Organizátoři navíc velmi fikaně zvolili cimrmanovské datum pro případ, že by náhodou z líčení povstal budoucí mučedník. Ušetří se 3/4 nákladů na potlačování připomínkových akcí k jeho výročí.

  OdpovědětVymazat
 8. to Tomáš Marný:

  Měl by mít především hoplon, což má. Meče měli také. Kopí by bylo asi vhodnější, ale zase by nebylo tak závadové jako meč. Navíc, podíváme li se na nějaké historické filmy, tak probodnout někoho kopím je nuda oproti práci s mečem, takže další motivaci bych hledal ve fantazii závadového umělce.

  Adam

  OdpovědětVymazat
 9. Leon Kreutzfeld9. února 2012 18:01

  Tato zavadova symbolika uz je aut jako autobus vazeni panove. Dneska je moderni "Evropo - vstavat a cvicit!"a na transparentu misto nejakeho rytire kralici z klobouku. Prebujele socialni systemy jsou velkym problemem. Evropa se musi nejen probudit, ale hlaven zacit neco delat, i kdyby to mely byt jen kliky a drepy.

  Jinak obecne se da rict, ze co umrel Havel, jde to jenom k horsimu.

  OdpovědětVymazat
 10. Leon Kreutzfeld9. února 2012 18:05

  Tato zavadova symbolika uz je aut jako autobus vazeni panove. Dneska je in "Evropo - vstavat a cvicit!" a na transparentu misto nejakeho rytire kralici z klobouku.

  Evropa se musi nejen probudit ze sna prebujelych narodnich socialnich systemu, ale predevsim zacit neco delat, i kdyby to meli byt treba jen drepy a kliky jako delaji Bob z Bobkem.

  OdpovědětVymazat
 11. Leon Kreutzfeld9. února 2012 18:06

  Prominte za dvoji vstup, poprve mi to sezral system, tak jsem to musel prepsat jinymi slovy.

  OdpovědětVymazat
 12. Leon Kreutzfeld mě to nevadí.To stím Havlem mě dostalo do kolen :-)

  OdpovědětVymazat
 13. Tomáš Marný10. února 2012 14:53

  Už vím ... ten meč má symbolizovat železný kříž s meči a ratolestmi (dubovými), což je další plocha vynoření závadového diskurzu.
  Už někdo četl toho úžasného Foucaulta? Jestli to nikdo neudělá, tak snad půjdu do knivny a půjčím si to, abych věděl, kde vlastně ten šašek na tu svou metodu přišel.

  OdpovědětVymazat
 14. Ještě ,že tu je Svoboda .Ten ví nejlépe, kdy máte povstat, nebo si lehnout. On totiž už ted´ ví na každého něco .Ted´ se smějete ,ale neuniknete mu . Je tak nedeprimovaně inteligentní . Přes to ,že do vás vidí... mlčí a čeká na zakázku. Když se řekne lehnout tak se prostě lehne co by si o nás neevropani pomysleli .Na záhadné stránce 38 je uvedeno : Všechny hovada, kteří se transparentu dotkli a hovada co doma přechovávají takovou povstaleckou fotografii se musí pochytat .Nechat nastoupit do řady . Napsat 100 x Evropo lehnout aby takovou hanbu odčinili . Pan.Ukamínek

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>